Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Vodafone, iPad Air Satışına Başladı

Apple’ın yeni tableti iPad Air, Vodafone’da satışa çıktı. Konuya ilişkin basın bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

12-9-incipad-air1

Dünya çapında en son teknolojiyle Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlamayı hedefleyen Vodafone Türkiye, Apple’ın son model tableti iPad Air’i abonelerine sundu. Yüksek hızda 3G hizmeti ile kullanılabilecek iPad Air’ler, avantajlı kontratlı fiyatlarıyla mobil internet kullanmayı Vodafone’lular için kolaylaştırıyor.

iPad Air’in güçlü 9,7 inçlik retina ekranı, bugüne kadarki en ince ve hafif tablet tasarımıyla buluşuyor. Mükemmel tasarımıyla sadece 450 gram ağırlığındaki iPad Air, dördüncü nesil iPad’den %20 daha ince ve %28 daha hafif. Ekranın kenarındaki boşlukları incelterek daha mükemmel bir tablet deneyimi sunan iPad Air mobil içeriğe odaklanmayı kolaylaştırıyor. iPad Air’e güç veren, Apple’ın dizayn ettiği 64 bitlik A7 işlemci, masaüstü bilgisayarların gücüne sahip olmasına karşın enerji tüketimi konusunda daha tutumlu. Wi-Fi ile hızlı kablosuz bağlantıyı mümkün kılan iPad Air, en hızlı 3G bağlantının yanında geleceğin teknolojisi LTE bağlantısına da izin veriyor. iPad Air’in baştan aşağı yeniden tasarlanmış işletim sistemi iOS 7, yüzlerce yeni özellik barındırıyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, Dijital Dönüşüm Hareketi’yle abonelerimizin hayatına değer katmak üzere faaliyet gösteriyoruz. Abonelerimiz için tablet ve akıllı cihaz seçmeyi, almayı ve kullanmayı Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu (ACAİP) ile kolaylaştırdık. Onların hayatında küçük mucizeler yaratmaya devam ederek, bu yıl Eylül ayında ise Süper İnternetli tabletlerimizi abonelerimize sunduk. Süper İnternetli tabletler, abonelerimizin bulundukları her yerden internete kolaylıkla bağlanma ihtiyaçlarını karşılıyor. Sürekli zenginleştirdiğimiz Süper İnternetli tablet portföyümüze şimdi de Apple’ın son teknoloji ürünü iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini tabletlerini ekliyoruz. Yeni yılda, mobil internet çağına son teknoloji tabletlerle adım atmak isteyen abonelerimizi, Vodafone’un 3G Süper İnternetiyle iPad Air ve Retina ekranlı İpad Mini tabletleri Vodafone Cep Merkezleri’nde denemeye davet ediyoruz. ”

Tüm düğün çekimini Nokia Lumia 1020 ile yaptılar

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir