Sosyal medya

Basın Bülteni

Vatan Bilgisayar’dan Bayram Kampanyası!

vatan bilgisayar

Teknoloji perakendeciliğinde iddialı kampanyalar sunmaya çalışarak sektörde dikkatleri her daim üzerinde tutmayı amaçlayan Vatan Bilgisayar, “Bayram Fırsatları Vatan’da” kapsamında bayrama özel kampanyası ile binlerce ürün çeşidini, bayram süresince teknoloji severlere sunuyor.


İlginizi çekebilir: OPPO Reno 5 Lite Alınır mı?


Vatan Bilgisayar bayramda da teknoloji severleri mutlu edecek

Yerli ve yabancı binlerce markayı kaliteli hizmet ve güler yüzün yanı sıra uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaya çalışan Vatan Bilgisayar, yeni bayram kampanyasıyla hediye alternatiflerini bir arada sunuyor. Akıllı telefondan bilgisayara, notebooktan televizyona, küçük ev aletlerinden birçok ürüne uygulanan özel indirimler ve kampanya fırsatlarından yararlanmak isteyenleri mağazalarına ve vatanbilgisayar.com web sitesine davet ediyor.

Bayram süresince teknoloji ürünü satın almak veya hediye etmek isteyenler Vatan Bilgisayarı ziyaret ederek aynı zamanda da Temmuz sonuna kadar mağazalarında anında alınabilecek tüketici kredisi (Fibabanka) ile indirimli fiyatlar üzerinden peşin fiyatına taksit fırsatı da sunuyor.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir