Sosyal medya

Giyilebilir Teknoloji

Uygun Fiyatlı Şık Akıllı Saat Arayanlar Buraya! | OPPO Watch Free İnceleme

OPPO, giyilebilir akıllı ürünler konusunda kendisini günden güne geliştiren markalardan biri. Bunu da hem kulaklıklarıyla hem de saat ve bileklikleriyle gerçekleştiriyor. Şimdi ise OPPO Watch Free ile birlikte hem uygun fiyatlı hem de şık bir akıllı saat arayanlara güzel bir seçenek sunuyor.


Bakmakta fayda var: WhatsApp Yeni Bir Gizlilik Özelliği Üzerinde Çalışıyor


OPPO Watch Free iki farklı renkle tüketicilerle buluşuyor. Vanilya olarak adlandırılan Gold rengi, bir de siyah rengi bulunuyor. Bizim elimizdeki vanilya renginin çok şık gözüktüğünü söylemeden geçmeyelim. Kordonun ise hem rahat hem de kaliteli bir malzemeden olmasıyla hem bileğinizi yormuyor hem de terletmiyor.

1,64 inç AMOLED ekranıyla beraber sizlere geniş bir görüntüleme alanı sunuyor. Parlak ekranı sayesinde saat üzerindeki bilgileri okumakta kolay hale geliyor. Dikdörtgen yapısı sayesinde bileğinize tam oturuyor.

100 den fazla spor modu sayesinde siz hangi aktiviteyi yaparsanız yapın onu tanımlayabiliyor ve ona göre sporunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Her uygulamadan gelen bildirimleri de sizlere anında gösterebilen OPPO Watch Free akıllı saate HeyTap Health uygulaması üzerinden bağlantıyı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yapay zeka desteğiyle birlikte sizlere birçok özelleştirilebilir kadran seçeneği de sunan akıllı saatte isterseniz üzerinizdeki kıyafete göre, isterseniz mandala, isterseniz de galerinizden fotoğraf seçeneği ile özelleştirme yapabiliyorsunuz.

230 mAh bataryasıyla sizlere 14 güne kadar kullanım süresi sunuyor. Bununla birlikte 5 dakikalık şarj ile bir gün kullanım sağlıyor.  5ATM (50 metreye kadar) su basıncına sahip olan OPPO Watch Free Android 6.0 ve üzeri ya da iOS 10 ve üzeri cihazlarla da çalışabiliyor.

#OPPO #WatchFree #AkııllıSaat

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval