Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

TURKCELL | Nesini Seviyorsunuz? #8

Markaların yaptıklarını ve beğenilen yanlarını konuştuğumuz seri olan Nesini Seviyorsunuz’da bu sefer TURKCELL konuştuk. Böylece bu seride sizden gelen cevaplar doğrultusunda kendi görüşlerimizi de belirterek keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Sizden gelen yorumlardan bazıları şu şekilde:

00:00 Giriş

02:27 Çekim gücü ve internet hızı

04:39 Müşteri hizmetleri, Bağlantı hızları(Heryerde olmasada) ve bana güven veriyor

05:40 Diğer operatörlerden pahalı olabilir ama aldığınız hediyeler ile bunu kapatabiliyor hatta daha fazlasını kazanabiliyorsunuz. En basit örnek veriyorum paycellde fatura ödemeye puanlar veriyor zaten ödeyeceğim faturayı paycell ile ödeyip 20 tl değerinde puan kazanıyorum.

06:05 Ben çok kamp yapan biriyim. Her yerde en çok çeken Turkcell. Turkcell de olmamın tek sebebi bu. Yoksa ne fiyatlardan nede müşteri hizmetlerinden memnunum. Başka hatları olan arkadaşlarım kamplarda yakınlarına hep benim numaramı veriyor ulaşmak isterlerse.

11:45 Pahalı olsa da en iyi çekimi ve hızı Turkcell ile tecrübe ediyorum. Tüm operatörleri kullandım, yakın zamanda da Vodafone’dan cayma bedelini ödeyerek kaçtım, Turkcell ile rahatladım.

17:09 Geçen ay salla kazan yaptım ve salla kazanda bu ayki faturan Turkcell’den diye bişey gördüm. Merak edip onu seçtim ve normalde 50tl olan faturam bu ay 0tl geldi

18:52 Eskiden sorsanız “müşteriye verdikleri değeri” derdim. Açıkçası kayyum atandığından beri Turkcell o eski Turkcell değil. 20:06 Ara sıra sürpriz faturalarla beni şaşırtması 🥲

24:34 Kapsama alanı genişliğini. Önceden yaratıcı reklam filmlerini severdik ama artık eser yok o hallerden. Türktelekom gibi sürekli ama sürekli arayıp durmamasını seviyorum.

32:19 Superonline performansından memnunum. Sadece abonelik için tv+ üyeliğini şart koşmaları üzücü

34:52 Eski müşterileri savunucu fiyatlandırması olmayan fakat yeni geleceklere ise daha cazip teklifler sunan , buna rağmen bir çok konuda rakipleri karşısında kaliteli ve yine bir okadar fiyatları pahalı firma, sonuç itibariyle para=çokomel

35:46 Kaç paraysa vereyim başım ağrımasın denecek hizmet standartını 😀

36:10 Akademiyi çok seviyorum ücretsiz birsürü sertifikalı kursalar var ve çok iyiler yenilerinin bir an evvel gelmesini bekliyorum

38:21 Renklerini seviyorum.

38:44 Süper alakalı çalışanlar ve artık kurumsal kalıbın dışına çıkıp sohbet etmelerini seviyorum. Memleket olarak bir işte samimiyet olursa , o işe müşteri oluruz yakınlık hissederiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval