Sosyal medya

Donanım

TTNET’ten öğrencilere uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile dizüstü bilgisayar ve yazıcı

TTnet akkılı ev

TTNET, başlattığı “Okula Dönüş” projesi için özel teklifler sunmaya devam ediyor. TTNET, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde velilerin bütçesine, öğrencilerin de derslerine destek olmak için ayda 79,9 TL’ye inceliği ve metal kasasıyla dikkat çeken Casper dizüstü bilgisayar ve ayda 6 TL’ye Canon yazıcı kampanyası başlattı. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“TTNET’ten öğrencilere uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile dizüstü bilgisayar ve yazıcı

TTNET, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde başlattığı “Okula Dönüş” projesi kapsamında; Casper dizüstü bilgisayar ve Canon yazıcı kampanyası başlattı.

“Okula Dönüş” projesi kapsamında yapılan özel araştırma ile müşterilerinin beklentilerini belirleyen TTNET, bu beklentiler doğrultusunda mevcut ve yeni müşterileri için ayda 6 TL’ye Canon yazıcı ve ayda 79,90 TL’ye Casper dizüstü bilgisayar kampanyası oluşturdu ve kullanıcılarının beğenisine sundu.

TTNET’in yeni kampanyasına katılan kullanıcılar, 5 bini aşkın noktada verilen sınırsız TTNET WiFi hizmetinden yararlanabilecek. Kullanıcılar ayrıca; cep telefonu ve tabletten televizyon ve sinema izleme keyfi sunan Tivibu Go Maxi servisini de 24 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, www.ttnetleokulyolunda.com adresinden ya da TTNET ofislerinden alışveriş yapabiliyor.

TTD4200 Casper Notebook

TTD4200 Casper Notebook

Casper Notebook: İnce ve metal kasalı

TTD4200 Casper Notebook, Intel® Core™ i5-4200M işlemciye sahip. Windows 8.1 işletim sistemi, 4 GB DDR3 belleği, 1 MP HD web cam ve 2,5 kilogramlık ağırlığı, ince tasarımı ve metal kasasıyla dikkat çekiyor.

İşlemci hızı 2.50 Ghz, Intel® Turbo Boost ile 3.10 Ghz’e kadar Intel® Akıllı Bellek sahibi olan Casper Notebook, 15.6 WXGA (1366×768) HD LED ekranı ve 3 GB DDR3 NVIDIA® GeForce® 840M (2 GB Ayrılmış Bellek) ekran kartı ile de, geniş bir kitleye hitap ediyor.

CANON IP 2850 yazıcı

CANON IP 2850 yazıcı

Canon yazıcı: Dakikada 8 baskı

CANON IP 2850 yazıcı ise dakikada 8 adet siyah beyaz doküman, dakikada 4 adet renkli doküman basabiliyor. En yüksek 4800 x 600 dpi baskı çözünürlüğüne sahip Canon yazıcı, 2 FINE Kartuş (BK, CL) baskı teknolojisi ile de öne çıkıyor.

Galeri: iOS 8 duvar kağıtlarını şimdiden indirebilirsiniz

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval