Sosyal medya

Oyun

South Park Severler İçin Yepyeni Mobil Oyun Yayında!

South Park’ın The Fractured But Whole oyununun ardından şimdi de mobil oyuncular için Phone Destroyer isimli yeni oyunu çıktı.

Dünyanın en popüler çizgi dizilerinden biri olan South Park, ilk olarak karşımıza The Stick of Truth oyunu ile SP severlerine güzel bir hediye olarak gelmişti. Ardından geçtiğimiz ay The Fractured But Whole oyunu ile geri dönen seri, şimdi de Android ve iOS platformu için Phone Destroyer isimli oyunu ile geldi.

Ubisoft tarafından hazırlanan oyun bugünden itibaren ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Ubisoft Studio RedLynx ve South Park Digital Studios tarafından ortaya çıkarılan oyun, efsanevi South Park dünyasını cebinize taşırken RPG elementlerini de taşıyan bir oyun olarak dikkat çekiyor.

reklam
Aorus reklamı

Kart biriktirme ve bu kartlar ile savaşma temalı yapımda New Kid, yani Yeni Çocuk olarak size seslenecekler. Eğlenceli bir yapıda görünen South Park: Phone Destroyer’ı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Adventure İstanbul

South Park: Phone Destroyer: Android / iOS

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Anthem için artık herhangi bir geliştirme yapılmayacak!

Yazan:

anthem yenileniyor

Anthem için geliştirme süreçleri ve planlar iptal oldu. Hayal kırıklığı yaratan oyun için artık herhangi bir iyileştirme ve geliştirme yapılmayacak.


Göz atmak isteyebilirsiniz: Oppo Find X3 serisi için fiyat listesi ortaya çıktı!

reklam
Aorus reklamı

EA, Anthem için erken geri adım attı!

Oyun dünyasının son dönemlerde yükselen yıldızı, “canlı” oyunlar. Oyun içi eklenen yeni ek paketler ile canlı tutulan yapımlar oyuncuları da kendilerine bağımlı hale getirmeyi amaçlar. Warframe, Marvel’s Avengers gibi başarılı başarısız birçok örneği olan bu kategoride bir yarışmacı veda ediyor. BioWare elinden çıkan Anthem artık geliştirilmeyecek. 2019 yılında çıkan ancak hayal kırıklığından öteye gidemeyen yapım için planlanan her şey iptal oldu.


Akıllı telefonunuzu değiştirmek istiyorsunuz fakat uygun model mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz fiyat performans canavarı ürünlere, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!

Adventure İstanbul

Anthem

Hali hazırda Anthem için bir yeniden yapım planlayan EA önderliğindeki firma, oyunun bir nevi “iptal” edildiğini hayranlarına aktardı. Ancak iptal sebebi olarak firma Covid-19‘u gösterdi. BioWare yetkilisi Christian Dailey, güncel pandemi şartlarında oyunu geliştirmenin mümkün olmadığını belirtti. Şaşkınlıkla karşılanan bu açıklamanın ardından, EA‘in oyundaki başarısızlık nedeniyle iptal kararı aldığı iddia edildi. Bu gelişmelerin ardından oyuna yeni bir içerik eklenmesi yapılmayacak. Ancak oyunun sunucularının açık kalacak. BioWare firması ise ortaya çıkan bilgilere göre, Dragon Age ve Mass Effect serilerine yoğunlaşacak. Bu oyunların Covid-19 salgınından etkilenmediği ortaya çıktı.

Devamını oku

Oyun

CD Project Red, Cyberpunk 2077 için 1.2 yamasını erteledi!

Yazan:

CD Project Red, Cyberpunk 2077 için gelecek 1.2 yamasını erteledi!

CD Project Red’in ses getiren oyunu Cyberpunk 2077, bu kez de yama gecikmesiyle gündemde. Şirket tarafından gelen paylaşımlar, Şubat ayında dağıtılması gereken güncellemenin erteleneceğini işaret ediyor. Cyberpunk 2077 için gelecek 1.2 yaması, şirkete gerçekleştirilen siber saldırılar nedeniyle gecikecek.


Gözatmak isteyebilirsiniz: Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 kaynak kodları internette satıldı!

reklam
Aorus reklamı

Birçok kez ertelenen ve geçtiğimiz sene sonunda piyasaya sürülen Cyberpunk 2077, oldukça farklı konularla gündeme gelmeye devam ediyor. CD Project Red, oyunun çıkışında yaşanan optimizasyon sıkıntılarını güncellemelerle çözmeye devam ederken bir gecikme haberi daha geldi. Şirket, 1.2 yamasının gecikeceğini Twitter üzerinden oyuncularla paylaştı.

CD Project Red, Cyberpunk 2077 için gelecek 1.2 yamasını erteledi!

Adventure İstanbul

Cyberpunk için yeni gecikme sebebi ‘siber saldırılar’

Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım, oyunculara Şubat ayında dağıtılması planlanan yamayı konu alıyor. Bu ay içerisinde dağıtılması beklenen güncelleme paketinin, şirkete gerçekleştirilen siber saldırılar nedeniyle ertelendiği ifade ediliyor.

 

Tweet, yamanın daha iyi bir performans sunarak daha çok hata düzeltmesi içermesi bakımından biraz daha süreye ihtiyaç duyulduğunu aktarıyor. Söz konusu yamanın sadece optimizasyonla kalmayıp birçok hatayı da gidereceği ifade ediliyor. Haber kaynağı Techradar, 1.2 yamasının oyun için dağıtılacak en büyük yama paketi olacağını belirtiyor.

 

CD Project Red, Cyberpunk 2077 için 1.2 yamasını erteledi!

Yama için Mart’ın ikinci yarısı işaret ediliyor

Söz konusu Tweet dizesinde gecikmenin nedenleri haricinde söz konusu yamanın ne zaman dağıtılacağı da paylaşılıyor. Bu bağlamda 1.2 yaması için şirket, Mart ayının ikinci yarısını işaret ediyor. Yaklaşık bir aya tekabül eden bu gecikme, bazı oyuncuları bir miktar daha oyundan uzak tutacak. CD Project Red‘in Cyberpunk 2077 ile yaşadığı talihsizliklerin ne zaman son bulacağı ise merak konusu.

Devamını oku

Genel

EA oyunların inmesini beklemeden oynatmanın yollarını arıyor!

Yazan:

EA ilginç bir patent ile bizleri karşılıyor. Firma oyuncuların indirme sürelerinin bitimini beklemeden oyun oynamalarını sağlamaya çalışıyor.


Göz atmak isteyebilirsiniz: Google Chrome saniye başı kare (FPS) sayacını geri alıyor

reklam
Aorus reklamı

EA buluttan oyun oynatma işine mi giriyor?

Oyun dünyasında artan depolama alanları işgali kuşkusuz en büyük sorunlardan biri. Özellikle dijital oyunların artık piyasayı ele geçirdiği şu günlerde oyuncular, satın aldıkları yapımları hemen oynayamıyorlar ne yazık ki. Çok iyi bir internet olmadıkça can sıkıcı olan bu durum karşısında yapımcı ve dağıtıcı firmalar adımlar atmaya başladı. Son olarak EA konuyla alakalı yeni bir patent aldı. Firma oyuncuların beklememeleri için bulut üzerinden oyunu oynatmayı planlıyor.


Akıllı telefonunuzu değiştirmek istiyorsunuz fakat uygun model mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz fiyat performans canavarı ürünlere, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!

Adventure İstanbul

EA

Sistemi “dinamik video oyunu istemcisi” olarak tanıtan firma, indirme süresi boyunca, oyunculara oyunu oynamaları imkanını veriyor. Ayrıca indirme tamamlandıktan sonra buluttaki kayıt dosyası yerel PC‘ye kaydediliyor. Bu sayede EA, oyuncularının hevesinin indirme sürecinde kaybolmamasını hedefliyor. Proje her ne kadar şu an için iyi gözükse de belli sorunlar ileride baş gösterebilir. Zira hem buluttan oynama hem de indirme yapılması için güçlü bir internete ihtiyaç duyulması yüksek ihtimal. Ayrıca teknolojinin ne zaman gerçeğe uyarlanacağı henüz netlik kazanmadı. Bakalım firma, yeni teknolojisi ile oyuncuları kurtarmayı başaracak mı bekleyip göreceğiz.

Devamını oku

Forumdan Son Mesajlar

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

HWP COIN’den Haberler