Sosyal medya

Haber

Samsung Kişiselleştirilebilir Katlanabilen Modelleri Geliyor!

samsung

Samsung, 20 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek yeni bir Galaxy Unpacked etkinliğini duyurarak geçtiğimiz günlerde hepimizi şaşırttı. Samsung’un bizlere neler tanıtacağından emin değiliz ancak yeni bir teaser videosu bir ipucu veriyor.


Bakmakta fayda var: Samsung, Galaxy Unpacked Part 2 Lansmanıyla Yeni Ürünlerini Tanıtacak


Sevimli ve bir o kadar renkli teaser videosu, Samsung’a özel katlanabilir bir telefon oluşturabileceğinizi gösteriyor. Tam olarak net olmasa da (sonuçta bu bir kısa video) farklı bileşenlerin renklerini karıştırıp eşleştirebilecek ve size özel olarak tasarlanmış bir katlanabilir hale getirebileceksiniz gibi görünüyor.

Kısa videoda, “Galaxy Studio”da düğmelere dokunan ve kolları çeken üç küçük uzaylıyı gösteriyor. Yaptıkları gibi, üç ayrı renk seçici, her türlü yeni kombinasyon oluşturarak hareket ediyor. Renkler hareket ettikçe uzaylıların gömlekleri renk değiştiriyor. Üç uzaylı ve üç renk seçici olması, Samsung özel katlanabilir cihazınıza gelince üç seçeneğiniz olacağını gösteriyor. Örneğin menteşenin, çerçevenin ve camın arka yüzünün renklerini farklı renklerde seçebilirsiniz. Yada Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün 3 rakamına vurgu da yapılıyor olabilir. Fakat bu kısa video, bunun nasıl gerçekleşeceğine dair pek fazla ipucu vermiyor. Videonun sonunda çıkan yazıda ise “Açıkça bir şeyi ortaya çıkarmaya hazır olun” mesajı veriliyor.

Bunlarla birlikte Samsung diğer ürün gamından kulaklıklar ve saatleri için de aynı şekilde renkli versiyonlarını bizlere göterebilir. Bu küçük uzaylıların bizlere neler sunduğunu siz de merak ediyorsanız HWP’yi ve Samsung’un yeni ürünleri hakkındaki haberlerimizi takip etmeyi unutmayın!

 

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval