Sosyal medya

Haber

Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında kablosuz internet keyfi GS TTNET WiFi’dan

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET ve Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Galatasaray işbirliği ile Türk Telekom Arena’da başlatılan GS TTNET WiFi kablosuz internet servisi, Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında taraftarlar ile buluşuyor. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında kablosuz internet keyfi GS TTNET WiFi’dan

Futbolseverler, Galatasaray’ın Belçika’nın R.S.C. Anderlecht takımı ile oynayacağı maçta; Türkiye’nin ilk akıllı futbol stadyumu olan Türk Telekom Arena’daki yüksek kapasite ve hızda internet erişimi ile tanışacak. Taraftarlar, cihazlarının özelliklerine bağlı olarak 400 Mbps’ye kadar varan hızlarda internete bağlanarak, maçın en kritik anlarını anında tüm dünyayla rahatlıkla paylaşmanın keyfini yaşayacaklar. 

Galatasaray Spor Kulübü ile TTNET’in, futbolseverlere yüksek kapasite ve hızda internet erişimi sağlamak üzere yaptığı işbirliğiyle kullanıma sunulan “GS TTNET WiFi” servisi, Türkiye’nin ilk akıllı stadı Türk Telekom Arena’da kullanıcılar ile buluşuyor.

Galatasaray’ın, UEFA Şampiyonlar Ligi grup karşılaşmalarının ilk maçında Belçika’nın R.S.C. Anderlecht takımını Türkiye’nin ilk akıllı stadı Türk Telekom Arena’da konuk etmesiyle, hem Galatasaraylı taraftarlar hem de Belçikalı taraftarlar kesintisiz kablosuz internet bağlantısının keyfini yaşayacak.

TTNET’ten müşterilerine “Rehber Fatura Videosu" hizmeti

Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında kablosuz internet keyfi GS TTNET WiFi’dan

İki kulübün taraftarı, yüksek kapasite ve hızdaki 5. nesil GS TTNET WiFi hizmeti sayesinde, maçın en heyecanlı dakikalarını anında paylaşabilecek. Stadyuma özel geliştirilmiş ekipmanların kullanıldığı, kullanıcıların cihazlarına bağlı olarak 400 Mbps’ye kadar varan hızlarda, binlerce kişinin aynı anda internete bağlanabileceği en büyük TTNET WiFi noktası olan stadyumda, TTNET müşterileri internet paketleri dahilindeki hediye WiFi dakikalarını doya doya kullanabilecek. GSNET’li taraftarlar da 1905 dakika hediye WiFi dakikalarıyla GS TTNET WiFi’a bağlanabilecek.

TTNET abonesi olmayan taraftarlar ise, kredi kartları ile ön ödemeli paket alarak servisten yararlanabilecek. Ön ödemeli paketlerde; TTNET WiFi Günlük 120 dakika paketi 7 TL, TTNET WiFi Günlük Sınırsız Paketi ise 10 TL’ye sunulacak. TTNET müşterileri, hediye dakikaları bittiğinde aylık 600 dakikalık TTNET WiFi Ekstra paketini 3 TL’ye satın alabilecekler.

2014-2015 sezonunda başlayan ve 2019-2020 futbol sezonu bitimine kadar sürecek “GS TTNET WiFi” kablosuz internet servisi, Türk Telekom Arena Stadyumu’nda oynanacak tüm karşılaşmalarda aktif olacak.

WhatsApp’ın iOS sürümüne nihayet sesli arama özelliği geliyor

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir