Sosyal medya

Giyilebilir Teknoloji

RedMagic Cyberpods, resmi olarak tanıtıldı!

RedMagic Cyberpods

Günümüzde kablosuz kulaklıkların hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte oyuncular için tam kablosuz kulaklıklar popülerleşmeye başladı. ZTE firmasına bağlı RedMagic de bu pazardan payını almak için yeni bir tam kablosuz kulaklık piyasaya sürdü. Bu kulaklık, oyuncular için özel olarak geliştirildi ve farklı bazı özelliklere sahip.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S21, Snapdragon 888 ile Geekbench’te görüntülendi!


RedMagic Cyberpods ne zaman ve hangi bölgelerde satışa sunulacak?

RedMagic Cyberpods, bugünün erken saatlerinde resmi olarak satışa sunuldu. Cihaz, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Latin Amerika‘da çevrimiçi mağazalar üzerinden siparişe açıldı. Kulaklık pek çok ülkede resmi olarak faaliyet gösterecek. RedMagic, her zaman oyuncu odaklı ürünler üzerinde çalışıyor. Bu kulaklığın çıkış noktası da oyunculara daha iyi ses ve oyun deneyimi sunabilmek. Cihaz, uzun bir zaman önce duyurulduğu için oyuncuların merakla beklediği bir ürün haline geldi.

RedMagic Cyberpods

Cyberpods, yapılan testlerde RedMagic model bir akıllı telefon ile 39 ms gecikme süresinde çalıştı. Bu gecikme süresi bir tam kablosuz kulaklığa göre oldukça iyi bir değer. Şirket, kullanıcılara “mükemmel kablosuz ses deneyimi” ve “atmosferik efektler” sunacağının sözünü veriyor. Tasarım tarafında ise bir oyuncu kulaklığı olması sebebiyle ışıklı aydınlatması bulunuyor. Kulaklığın üzerinde bulunan RedMagic logosu isteğe bağlı olarak kırmızı ışık verebiliyor. Cihazın kutusuyla birlikte 16 saatlik pil ömrü mevcut. Cyberpods, 49.90$ veya 49.90€ fiyat etiketiyle çevrimiçi mağazalarda siparişe hazır durumda.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Barış Kalmaoğlu

Teknolojiyle iç içe olmayı ve araştırmayı seven biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval