Sosyal medya

Basın Bülteni

Razer Gold 3. Yaşını Ödüllerle Kutluyor

Coin_RZR Gold_Black
Razer Gold ve Silver 12.12 tarihi itibariyle 3 yaşına girmiş bulunmakta. Bugüne kadar 30 milyondan fazla kullanıcıya hitap eden marka, destekleriyle her zaman yanında olan kullanıcılarını ödüllendirmek için, 15 Ocak 2022’ye kadar sürecek olan çekilişlerin ve oyun fırsatlarının yer aldığı, mega 3. Yıl Dönümü etkinliğini başlattı.

Razer Gold ve Silver nedir?

Razer Gold, dünya çapındaki oyuncuların oyun ve oyun içi içerik satın almak için kullanabilecekleri bir sanal cüzdandır. Bu cüzdan, 42.000’den fazla oyun ve eğlence içeriğinde kullanılabilir. Razer Gold, çevrimiçi mağazalardan veya dünya çapındaki 5.6 milyon temas noktalarının herhangi birinden yeniden yüklenebilir. Razer Silver, Razer Gold kullanarak oyun satın alan veya Razer’in yazılım ve hizmetlerine katılarak Razer Silver kazanabilen oyuncular için yaratılmış bir sadakat ödül programıdır.
Razer Gold ve Silver ‘a katılmak çok basit: Sadece bir Razer Gold cüzdan oluşturun ve satın almak istediğiniz oyunlarda harcamaya başlamak için yükleme yapın. Razer Gold ile harcadığınız her kuruş size Razer Silver ve daha fazlasını kazandırıyor, isterseniz Razer Silver ’ı ödüllerle takas edebilir ya da Skibre ve Razer Cortex ‘te oyun oynamak için kullanabilirsiniz!
12 Aralık Razer Gold & Silver’ın 3. yıl dönümü! Bu kutlamada Razer Gold ve Silver sahiplerine , Razer Chroma Mug, Razer Book dizüstü bilgisayar ve Razer Gold ve Silver kuponlarının da yer aldığı ödüller sunuluyor.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval