Sosyal medya

Donanım

Penta teknoloji ve TP-LINK’ten iş ortaklığı

TP-LINK Logo
Penta Teknoloji, kablosuz ağ pazarının önde gelen üreticilerinden TP-LINK Türkiye ile distribütörlük anlaşması imzaladı. İlgili basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Penta Teknoloji ve TP-LINK’ten İş Ortaklığı

Bilişim sektöründe 24 yıllık deneyimine, Yıldız Holding’in sinerjisini de ekleyerek, önümüzdeki dönem için hedeflerini büyüten Penta Teknoloji, kablosuz ağ pazarının önde gelen üreticilerinden TP-LINK Türkiye ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile Penta, TP-LINK ürünlerinin dağıtımının yanı sıra, proje ve çözüm firmalarına TP-LINK kurumsal ürünler tarafında da destek olacak.

Penta Satış Pazarlama Direktörü Murat İsen, TP-LINK ile işbirliğini ürün gamını zenginleştirme hedefi doğrultusunda önemli bir adım olarak gördüğünü belirtti. İsen, TP-LINK’in Penta ile hızla büyüyen akıllı ev pazarı ve özellikle KOBİ segmentindeki firmaların tüm network ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarında büyüyeceğini vurguladı.

PENTA-logo

PENTA-logo

 

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer ise, 2010 yılından bu yana kendi ofisiyle Türkiye’de faaliyet gösteren TP-LINK’in doğrudan satış yapmadığını, ürünlerin dağıtımını distribütörler ve onların bayileri aracılığıyla yaptıklarını söyledi. Dinçer; gelişen iş hacmi ve çeşitlenen ürünler sonucunda distribütörlük yapılarını yenileme kararı aldıklarını belirterek, sözlerine şöyle devam etti: “Penta, teknoloji sektöründe sürekli büyüyen, önemli bir tedarikçi. Bu işbirliğimizin sektörümüze de yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz” dedi.”

 

Samsung’un bilinmeyen iki telefonunun özellikleri ortaya çıktı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval