Sosyal medya

Genel

Ortadan motorlu bir Rolls Royce olsa, nasıl görünürdü?

Bilindiği üzere Rolls Royce, dünyada en tanınmış lüks otomobil üreticilerinden birisi. Önden motorlu modellere sahip bu üreticinin, ortadan motorlu bir modeli olsa nasıl görünürdü?


İlginizi çekebilir: 2021 Kia Stinger, kamuflajlı olarak yakalandı!


Rain Prisk tarafından yapılan bu tasarım, bir hayal ürünü aslında. Rolls Royce (RR) çizgilerine sahip fakat markanın araba anlayışından farklı olan bu araç şaşırtıcı derecede güzel görünüyor. Tabi bu tasarımın RR ile bağlantısının olmadığının, bağımsız bir tasarım olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Rolls Royce Phantom Coupe

Ön kısımda, önceki nesil RR Phantom Coupe‘den izler bulunuyor. İncelmiş ön farlar ve alçalmış burnuyla tamamlanan ön tasarımda, markayla bütünleşen “Spirit of Ecstasy” de unutulmamış.

Söz konusu araç ortadan motorlu olunca, iç kabin ister istemez biraz daha öne yaklaşmış. Dar yan camları ve kalın C sütunuyla kör nokta alanı oldukça büyük. Fakat bu tasarım aynı zamanda, aracın agresif ve sportif görüntüsüne katkıda bulunuyor. Fakat aracın arka tasarımına dair bir paylaşımda bulunulmamış.

RR, sadık bir müşteri tabanı olan bir marka ve eğer ortadan motorlu süper spor üretmek gibi bir fikri olsaydı, muhtemelen o aracın da alıcı kitlesi hazır olacağı kuvvetle muhtemel.

 

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kağan Özçelik

Otomotiv ve teknoloji dünyasına dair gelişmeleri takip etmeyi seviyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir