Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Nokia’dan yeni bir fiyat performans canavarı: Lumia 625

Nokia, yeni akıllı telefonlarından biri olan Lumia 625‘i ülkemizde satışa sunuyor. İstanbul’da gerçekleştirilen basına özel toplantıda tanıtılan telefon, uygun fiyatına oranla ilgi çekici özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Nokia Lumia 625, geniş 4.7 inçlik hassas LCD ekranı, 5 farklı renkten oluşan değiştirilebilir kapakları ve LTE – 4G internet erişimi ve Canlı Kutucuklar ile geniş kitlelere kişiselleştirilebilir bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

Nokia 625’te bulunan Smart Cam Çekim özelliği ile tek dokunuşta birden fazla fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Sinemagraf uygulaması ile saniyede 15 kare fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınıza canlı bir animasyon etkisi kazandırabilirsiniz.

lumia-625

Windows Phone 8’in en son sürümü tarafından desteklenen ve Nokia Lumia Amber güncelleştirmesini içeren Nokia Lumia 625, akıllı telefon kullanma deneyimini daha zengin ve daha kolay bir zemine taşıyor. Canlı Kutucuk güncellemeleri doğrudan başlangıç ekranına aktarılıyor, Kişiler ise arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmanın kolay bir yolunu sunuyor.

Nokia Music ile birlikte gelen Mix Radio servisi 12 milyona yakın şarkı arasından oluşturulan listeleri herhangi bir kayıt veya abonelik gerektirmeden reklamsız bir şekilde dinlemeye ve internete bağlanmadan indirmeye olanak tanıyor.

Büyük ekranı ve çok hızlı bağlantısıyla Nokia Lumia 625, HERE sayesinde ücretsiz harita navigasyon uygulamasını en detaylı haritalar, konumlar, sokak sokak navigasyon ve toplu taşıma bilgileriyle kullanımınıza sunuyor.

cicek-uyansoy

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan

Aralarında Vimeo, Temple Run ve WhatsApp gibi popüler uygulamaların da bulunduğu 170.000’den fazla uygulamaya erişebilirliğiyle Nokia Lumia 625, aynı zamanda Internet Explorer 10 ile video görüntülemeyi, oyun oynamayı ve internette güvenli sörf yapmanızı sağlıyor. SD hafıza kartı desteği sayesinde 64 GB’a kadar depolama alanı kullanmanıza olanak tanıyor.

Lumia 625’i turuncu, sarı, parlak yeşil, siyah ve beyaz kapaklarıyla zevkinize göre kişiselleştirebilir, istediğiniz zaman başka bir renkte kapakla değiştirebilirsiniz.

Nokia Lumia 625, Eylül ayının 2. Yarısında 799TL* fiyatla satışa sunulacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval