Sosyal medya

Basın Bülteni

KYOCERA’dan yüksek hızlı A3 S/B fotokopi sınıfının en iyileri

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Japon KYOCERA Document Solutions’un Türkiye distribütörü Bilgitaş, yüksek hızlı TASKalfa 6501i ve 8001i ile mevcut A3 S/B fotokopi ürün gamını sağlamlaştırıyor. Yeni cihazlar gelişmiş iş akışı ve çevresel performans, resim kalitesi, kağıt besleme ve kullanılabilirlikte belirgin iyileştirmelerle geliyor. Ürünler 65-80 sayfa/dakika A4 hız gücü ile en zorlu doküman ihtiyaçlarına bile rahatlıkla yanıt veriyor.

Makinalar varolan networklere tam uyumlu olup, KYOCERA’nın kendine özgü çevresel sorumluluk, gelişmiş dizayn ile “dokun ve kaydır” özelliğini mümkün kılan sezgisel dokunmatik ekran gibi kullanıcı dostu özelliklerini barındırmaktadır. HyPAS uygulama ikonları da menüye eklenebilmekte olup her kullanıcının ihtiyacı doğrultusunda özelleştirilebilmektedir.

KYOCERA’nın ücretsiz Mobile Print uygulaması hareket halindeyken yerel Wi-Fi ağından doküman ve e-mail çıktısı alabilmeyi mümkün kılmaktadır. Bunun yanı sıra dakikada çift taraflı 180 görüntü tarayabilme özelliği, zorlu ve yüksek kapasiteli çalışan departmanlar için idealdir. Gömülü OCR tarama ise taranan dökümanları aranabilir pdf’e çevirebilmekte olup, yazıları kopyalayıp yapıştırmanızı kolaylaştırabilmektedir. Son derece karmaşık kurum-içi çıktı alma gereksinimleri için kağıt boyutlarının da esnek olması gerekmektedir. Bu yüzden KYOCERA toplamda 7650 sayfa kapasiteli 8 farklı kağıt besleme tepsisi ile özel kağıt, banner baskı imkanı ve opsiyonel üçe katlama ile rakipsiz bir verimlilik sağlamaktadır.  Yeni KX 6.0 sürücü, ayraç atarak çıktı alma ve geliştirilmiş çıktı kalitesini standart hale getirmektedir. Hızlı kimlik doğrulama için entegre edilen IC kart okuyucu ve alternatif veri girişi için klavye gibi opsiyonel güvenlik özellikleri firmaların dökümanlarına ekstra bir güvenlik katacak niteliktedir.

Çevresel standartları hep en üstte tutmak KYOCERA’nın ilkelerinden biridir ve TASKalfa serisi makineler çevresel uyum ve enerji tüketimi sağlamada önde gelir. Önceki serilerle karşılaştırıldığında TEC* değerleri makine uyku modundayken sadece kullanılan fonksiyonları aktive eden akıllı güç dağıtımı sayesinde %40 oranında düşüş göstermiştir.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil konu ile ilgili görüşlerini  “Biz her zaman müşterilerimizin değişken ihtiyaçlarını giderme arzusu içerisindeyiz, bu yüzden yeni 10.1 inç renkli dokunmatik ekran; çıktı almayı, tarama yapmayı ve kopyalamayı kolaylaştırmaktadır. Kullanımının daha da kolaylaşması açısından ise KYOCERA’nın HyPAS yazılımı kontrol panelinden entegre edilebilmekte ve her iş akışı için cihazları kişiselleştirilebilir araçlara dönüştürebilmektedir. 600.000 sayfalık drum ve developer gibi uzun ömürlü parçalar, maliyeti, arıza sıklığını ve israfı azaltarak benzersiz verimlilik ve güvenilirlilik sağlamaktadır. Öncelikli olarak biz; değer, güvenilirlik ve tabii ki üstün çıktı kalitesi sunuyoruz” şeklinde belirtmiştir.

* Typical Electricity Consumption

Dört bir yanı dokunmatik, safir iPhone 6 konsepti

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval