Sosyal medya

Basın Bülteni

HUAWEI WATCH GT 3, 3 Ödül Birden Kazandı!

Huawei

HUAWEI WATCH GT 3, şık ve sağlam tasarım,  AMOLED ekran, uzun pil ömrü, doğru sağlık ve fitness izleme,  performans ve benzeri özellikleri sayesinde küresel medya kuruluşlarından 3 ödül kazandı.


Bakmakta fayda var: Windows 11 İçin Yeni Ses Göstergesi Göründü!


Hem 46mm hem de 42mm olarak sunulan yeni HUAWEI WATCH GT 3, daha dinamik ve akıllı. Şık görünümü, kapsamlı geliştirmeleri ve yeni arayüz tasarımının yanı sıra, HUAWEI TruSeen 5.0+ ile doğru sağlık ve fitness izleme, yeni tasarımla 14 günlük pil ömrü ve AI Running Coach ile birlikte geliyor.

HUAWEI WATCH GT 3, sağlık izleme ve bilimsel eğitimde kullanılabilen bir saat. Tüketiciler için hayatı daha kolay hale getirmek ve bilimsel verileri kullanarak fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış. Sağlık ve fitness izleme her zaman HUAWEI’nin giyilebilir cihazlarının temel güçlü yönlerinden biri oldu ve bu sefer de yeni HUAWEI TruSeen 5.0+’ın eklenmesiyle GT serisine kapsamlı bir yükseltme sağlıyor.

Uzun pil ömrü ve iyi ekran

Android Headlines, “HUAWEI Watch GT 3, harika pil ömrüne ve mükemmel bir ekrana sahip gerçekten çekici bir akıllı saat” yorumunu yaptı. Android Headlines, aynı zamanda HUAWEI WATCH GT 3’ü 4 yıldızlı bir derecelendirme ve çok imrenilen Editörün Seçimi ödülü ile ödüllendirdi.

Huawei Watch GT 3

HUAWEI WATCH GT 3, doğal estetiği teknolojiyle ortaya koyuyor. Yeni bir tasarım dili, yüksek kaliteli malzemeler ile renkli dizaynı sayesinde daha moda bir görünüm getiriyor ve giyilebilir tasarımda yeni bir trend oluyor. HUAWEI WATCH GT 3 46mm, akıllı modda 14 günlük pil ömrünü desteklerken WATCH GT 3 42mm, akıllı tipik modda 7 günlük uzun pil ömrü sunuyor. Daha uzun pil ömrü, kullanıcıların tüm gün boyunca takabilmelerini ve uyku sırasında bile sürekli kullanabilmelerini sağlıyor. İster antrenman ister toplantılar veya uyku için saati takıyor olun, her zaman bağlantıda kalabilir ve çeşitli özelliklerin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Doğru fitness takibi

Huawei Watch GT 3

HUAWEI WATCH GT 3’ü incelerken Android Authority, “HUAWEI’nin yaptığı en doğru akıllı saat” dedi. Android Authority, saati 4 yıldızla ödüllendirdi. WATCH GT 3, 18 profesyonel egzersiz modu, 12 dış mekan antrenmanı (koşu, yürüyüş, dağcılık, yürüyüş, kros koşusu, bisiklet, açık suda yüzme, triatlon, kayak, snowboard, kros kayağı dahil olmak üzere) ve 7 iç mekan antrenmanı (yürüme, koşma, bisiklete binme, havuzda yüzme, serbest antrenman, eliptik makine ve kürek makinesi) dahil olarak toplam 100 egzersiz modu sunuyor. Yeni HUAWEI TruSeen 5.0, kalp atış hızı ve kondisyon takibi söz konusu olduğunda inanılmaz bir doğruluk düzeyi getiriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval