Sosyal medya

İpuçları

Samsung Galaxy S10 için bildirim ışığı ve ekran kaydı! | Good Lock 2019

Samsung Galaxy S10 için bildirim ışığı ve ekran kaydı! | Good Lock 2019

Samsung Galaxy S10 ailesine birçok yeni özellik getiren Good Lock 2019 uygulamalarına göz atıyoruz. Good Lock ile Galaxy S10 modellerinde ekran kaydı özelliği getirebilir, kamera çevresinde bildirim ışığının görünmesini sağlayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir; Samsung telefonunuzun arayüzünü geliştirin! | Good Lock 2018

reklam
HONOR MagicWatch 2

Samsung Galaxy S10 için bildirim ışığı ve ekran kaydı! | Good Lock 2019

Aşağıdaki bağlantılardan sözü geçen uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Ana Uygulamalar

Activity Manager İndir; https://hwp.to/2vf63ab
Nice Lock (Türk Yapımı) İndir; https://hwp.to/2VYkGtU
Great Lock İndir; https://hwp.to/2IxAlO4

Good Lock Uygulamaları

Good Lock İndir; https://hwp.to/2Pl7AVe
Edge Lightning+ İndir; https://hwp.to/2DB7ZOT
Edge Touch İndir; https://hwp.to/2XwNIkG
Nice Catch İndir; https://hwp.to/2GoJdSx
One Hand Operation+ İndir; https://hwp.to/2VYl9MG
ClockFace İndir; https://hwp.to/2XsKTkT
MultiStar İndir; https://hwp.to/2XoYMAq
QuickStar İndir; https://hwp.to/2IxkFu3
LockStar İndir; https://hwp.to/2Zqw9F1
NavStar İndir; https://hwp.to/2VZhQVF
Task Changer İndir; https://hwp.to/2VYuILC
Routines İndir; https://hwp.to/2Pu3iuZ
Notistar İndir; https://hwp.to/2Xxz790
Nice Shot İndir; https://hwp.to/2Zn31hM

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

1 yorum

1 yorum

  1. Teoman karakurt

    22 Nisan 2019 at 06:30

    Ana ekran ayarlarindan navigasyon barini tamamen kaldirabiliyorsun hocam, one hand operation+ icin soyluyorum.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İpuçları

Xiaomi Mi Band 4 ipuçları (VIDEO)

Yazan:

Xiaomi Mi Band 4 ipuçları videomuzda, akıllı bilekliğin pek bilinmeyen güzel ayarlarına değindik. Bakalım Mi Band 4 ve yardımcı uygulama sayesinde ne gibi özelliklerden faydalanabiliyoruz?

Mi Band 4, bileklik kilidi nasıl aktifleştirilir?

Xiaomi’nin giyilebilir akıllı cihazında bulunan ilk özelliğimiz resmi uygulamasının sahip olduğu bir fonksiyon. Bu fonksiyon aracılığıyla akıllı bilekliğinizi dış etmenlerden koruyabilmeniz mümkün hale geliyor. Bu özellikten yararlanabilmek için öncelikle Mi Fit uygulamasına giriş yapıyoruz. Daha sonra Profil sekmesiden cihazlar bölümünde bulunan Mi Band 4’e tıklayıp ayarlar sekmemize giriş yapmış oluyoruz. Biraz aşağı kaydırdığımız takdirde karşımıza “Lab” adlı sekme çıkıyor.

reklam
HONOR MagicWatch 2

Xiaomi, bu sekme içerisinden kullanıcılara deneysel olarak sunduğu birtakım özellikleri bulunduruyor. Karşımıza Bileklik Kilidi adlı seçenek çıkıyor. İsteğiniz dahilinde, dört haneli bir güvenlik parolası oluşturabiliyorsunuz. Böylece bilekliğinizi kolunuzdan çıkardığınız esnadan itibaren kilit devreye girmiş oluyor. Dış tehlikelere karşı daha korunaklı bir cihaz elde etmiş oluyorsunuz.

Saat arayüzüne nasıl fotoğraf yerleştirilir?

Yine Mi Fit uygulaması içerisinden edinebileceğiniz bir özellikle devam etmek istiyorum. Cihazınızın ayarlar sekmesi üzerinde yer alan “Çevrimiçi Bileklik Arayüzleri” kısmına giriş yapıyoruz. Burada iki seçenek bizi karşılıyor. Birisi Çevrimiçi Saat Arayüzleri bir diğeri ise Özel kısmı. Özel kısmında, kişiselleştirilebilir üç ayrı saat tipi görmekteyiz. Bunlardan herhangi birini seçerek saatte yer alan fonksiyonların dizilimini değiştirebilirsiniz.

Harita uygulamasını, akıllı bilekliğinizden kontrol edin!

Üçüncü parti uygulamalar vasıtasıyla edinebileceğiniz bu seçeneğe hep birlikte göz atalım. Play Store üzerinde Notify uygulamasını cihazınıza indiriyorsunuz. Daha sonra cihazın belli başlı bağlantıları ve izinlerini yaptıktan sonra asıl konumuza giriş yapıyoruz. Üst tarafta bulunan panelden mektup sekmesine dokunup devam etmemiz gerekiyor. Buradan Haritalar seçeneğine geliyoruz. Resim kısmında bizi Harita fonksiyonumuz karşılıyor. Videoda’da önerdiğim üzere Simple Direction seçeneği size daha cazip gelecektir. Çünkü gideceğiniz yolun tarifini size yazılı olarak yapıyor ve oldukça da hızlı geri dönüşler alabiliyorsunuz.

Mi Band 4 ile nasıl fotoğraf çekilir?

Oldukça hayat kurtarıcı bir ipucuna geldi sıra. Bildiğiniz üzere Xiaomi’nin bilekliğinde bir müzik çalar kısmı bulunuyor. Bunun üzerinden telefonunuzdaki şarkıları veya herhangi bir videonun kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Play Store’dan indirebileceğiniz Band Selfie uygulamasıyla birlikte bahsetmiş olduğum sekmeyi uzaktan kendi fotoğraflarınızı çekmek için de kullanılabilir hale getirmiş oluyorsunuz. Yazılım içerisinden connect tuşuna bastığınız esnada bilekliğinize sürekli bildirim gönderen uygulama ardı ardına fotoğraflarınızı çekmenize olanak sağlayabiliyor.

Üçüncü parti uygulamalarla saat arayüzünü renklendirin!

MiBand 4 Watchfaces uygulaması sayesinde üretici firmanın biz kullanıcılara sunmuş olduğu saat yüzleriyle yetinmekten kurtuluyorsunuz. Yine, Android cihazınızdaki marketten erişebileceğiniz yazılım bedava ve her gün yenileri eklenen binlerce çeşit saat arayüzüne sahip. Geçtiğimiz günlerde, Cadılar bayramı temalı yüzlerin eklendiği uygulamaya buradan erişim sağlayıp indirebilirsiniz.

Devamını oku

İpuçları

Samsung Galaxy Note 10+ ipuçları (Tips & Tricks)

Samsung Galaxy Note 10+ ipuçları (Tips & Tricks)

Samsung’un en güçlü ve en yeni amiral gemisi telefonu Samsung Galaxy Note 10+ için daha önce bahsettiğimiz gibi incelikleri ve ipuçları videosu ile karşınızdayız.


İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy Note 10+ incelemesi | 11.500 TL eder mi?

reklam
HONOR MagicWatch 2

Samsung Galaxy Note 10+ ipuçları (Tips & Tricks)

Bu videoda Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ başta olmak üzere Samsung’un bazı yeni ve üst seviye telefonlarında kullanabileceğiniz detayları ve ipuçlarını bulabilirsiniz.

İyi seyirler…

Devamını oku

İpuçları

Android TV’ye APK ile uygulama yükleme (VIDEO)

Yazan:

Android TV APK yükleme

Android TV’ye APK ile nasıl uygulama yüklenir? Bu videomuzda, ofisimizde yer alan Philips Android TV‘ye Google Play Store‘dan değil, direkt olarak indirdiğimiz APK dosyası ile kurulum yapmayı gösterdik.

reklam
HONOR MagicWatch 2

Android TV APK yükleme

Bu işlem için öncelikle yapmanız gereken Android TV’nize farklı kaynaklardan yükleme yapabilmek için izin vermek. Bunun için Ayarlar – Android Ayarları bölümünden Güvenlik ve Kısıtlama kategorisinde yer alan “Bilinmeyen Kaynaklar” özelliğini aktif etmemiz gerekiyor. Bu özelliği aktif ettiğimizde, APK kurulum dosyalarının yüklenmesine izin verilecek. Bu işlemi yaptıktan sonra yüklemek istediğimiz APK dosyasını TV üzerinde açmamız gerekiyor. Bunun için isterseniz televizyonunuzun tarayıcısından APK dosyasını indirip kurabilir veya USB bellek aracılığı ile bu dosyayı TV üzerinde çalıştırabilirsiniz. Biz bu videoda, USB belleğin içerisindeki bir APK dosyasını, dosya yöneticisi programı ile açarak yükledik.

APK dosyasını TV’nizde açtıktan sonra birkaç yükleme adımı karşınıza çıkıyor ve daha sonra uygulama yükleniyor. Bu noktada indirdiğiniz APK dosyasının güvenilir olduğuna ve uygulamanın TV’nize uyumlu olduğundan emin olmanız gerektiğini de unutmayın.

Devamını oku