Sosyal medya

Basın Bülteni

Gold’un 49’uncu mağazası %80’e varan indirimlerle Bursa Nilüfer’de açılıyor

Gold Teknoloji Marketleri’nin Türkiye genelindeki 49’uncu mağazası Bursa’nın Nilüfer ilçesinde açılıyor. Açılış gününe özel kampanya kapsamında birçok ürün çarpıcı indirimlerle satışa sunuluyor. Sabah saat 8’de gerçekleşecek açılışa, 10 binden fazla teknoloji tutkununun katılması bekleniyor.

1991 yılından bu yana ‘Hesaplı Teknoloji’nin adresi olarak teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en avantajlı ödeme koşullarıyla sunan Gold Teknoloji Marketleri mağaza sayısını artırmaya yılın son ayında da devam ediyor. Gold’un Türkiye genelindeki 49’uncu mağazası olan Bursa Nilüfer mağazası, 7 Aralık Cumartesi günü sabah saat 8’de, yüzde 80’e varan indirimlerle hizmete giriyor. Mağazanın açılışına 10 binden fazla kişinin katılması bekleniyor.

Gold Teknoloji Marketleri’nin Bursa’daki ikinci mağazası olan ve 1.000 metrekare kapalı alana sahip bulunan Nilüfer Gold’da cep telefonu, televizyon, notebook, tablet, fotoğraf ve kamera gibi farklı kategorilerde 5 binden fazla ürün çeşidi sunuluyor.

Gold Teknoloji Marketleri, mağazanın açılışına özel kampanya kapsamında birçok ürünü çarpıcı indirimlerle raflarına taşıyor. Samsung Galaxy S3 akıllı telefon 899 TL, 32 inç Samsung LED TV 599 TL, i5 işlemci-1 TB hard diskli Dell notebook 999 TL, iPad Mini 599 TL, iPhone 4 899 TL ve Sony PlayStation 3 oyun konsolu 399 TL fiyat etiketi ile açılış gününde Bursalıları bekliyor.

Lenovo’dan yılbaşı tavsiyesi: IdeaTab A1000L

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir