Sosyal medya

Giyilebilir Teknoloji

Gearbest.com’dan muhteşem bir akıllı saat indirimi

Gearbets.com’dan akıllı saat fırsatları devam ediyor. Pek çok ürünü oldukça uygun fiyata bulabileceğiniz sitede şimdi NO.1 D3 akıllı saat 27 Kasım’daki çıkış tarihinden önce ön siparişe açıldı.

1.22 inç dokunmatik HD ekranı bulunan ve dahili kameraya sahip olan bu saat kendi SIM kartı sayesinde çağrı alıp yapamaya da imkan sunuyor. NO.1 D3 ile telefon listenize erişebilir, mesajlarınızı okuyabilir, müzik dinleyebilirsiniz.

reklam
MSI reklamı

Saatte ayrıca kalp atış takibi, uyku takibi, adım ölçer gibi özellikler de mevcut.

Üstelik bütün bu özelliklere sahip olan NO.1 D3 sadece 22.99 dolardan ön siparişte. Tam %59 oranında indirim alan cihaza bu fiyata sahip olmak için oldukça uygun bir fırsat.

 

 

1445817434090-P-3316162

Sayfalar: 1 2 3

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giyilebilir Teknoloji

Xiaomi Mi Watch Lite FCC’de görüntülendi!

Yazan:

Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite FCC platformu üzerinde görüntülendi. Firmanın yeni akıllı saatinin teknik özellikleri de ortaya çıktı.


İlginizi çekebilir; Smartmi Grafen Isıtıcı su sıçralamaları için IPX4 sertifikasına sahip!

reklam
MSI reklamı

Xiaomi Mi Watch Lite teknik özellikleri ortaya çıktı!

Akıllı saatler gün geçtikçe çeşitlenmeye devam ediyor. Neredeyse her akıllı telefon üreticisinin içerisinde yer aldığı piyasa oldukça hareketli günler yaşıyor. Bu firmalar arasında yer alan Xiaomi de, yeni akıllı saati Mi Watch Lite ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Firmanın yeni saati FCC üzerinde görüntülenirken, bazı teknik özellikleri ve cihazın ilk görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Mi Watch modeline nazaran daha uygun fiyatlı olması beklenen akıllı saat, 1.41 inçlik HD ekrana sahip olacak.

Xiaomi Mi Watch Lite

Tasarım olarak Apple Watch‘a oldukça benzeyen akıllı saat, 24 saat nabız takip sistemi ile kullanıcılarını karşılayacak. Bluetooth 5.1 özellikli gelecek akıllı saat, 236 mAh bataryaya ve 5W‘lık şarj desteğine sahip olacak. İçerisinde gömülü GPS sistemi de bulunacak olan cihaz, Android 4.4 ve iOS 10 üzeri sürümlere sahip bütün akıllı telefonlarda çalışabilecek. Öte yandan kutu görseli de paylaşılan akıllı saat, REDMIWT02 kod adına sahip olacak. Akıllara cihazın Redmi markası ile mi piyasaya çıkacağı sorusu gelirken, henüz resmi bir gelişme yaşanmadı. Bakalım firma yeni akıllı saati ile birlikte uygun fiyatlı cihazlar arasında önemli bir yere sahip olabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Devamını oku

Apple

Yeni AirPods ve AirPods Pro için tarihler 2021’i gösteriyor

Bir rapora göre Apple, AirPods ve AirPods Pro’yu, üçüncü bir HomePod modeliyle birlikte 2021‘in başlarında güncellemeyi planlıyor.


İlginizi çekebilir: iPad için önemli Office güncellemesi yayımlandı

reklam
MSI reklamı

Yeni AirPods ve Airpods Pro geliyor

Apple’ın AirPods Studio’yu piyasaya süreceğine dair söylentilerle birlikte AirPods serisinde değişiklikler hazırlaması bekleniyordu. Ancak yeni raporlar, halihazırda var olan modeller için ufuktaki güncellemelere işaret ediyor. Görünüşe göre ikinci nesil AirPods Pro, orijinal AirPods’ların üçüncü nesli ile birlikte yolda.

Bloomberg kaynaklarına göre, yeni AirPods’lar tasarım olarak daha küçük gövde ve değiştirilebilir kulak uçları ile mevcut AirPods Pro’ya benzer olacak. Aynı zamanda daha fazla pil ömrü sağlayacak fakat Pro serisinin aktif gürültü engelleme gibi daha gelişmiş özelliklerini içermeyecek.

Yeni AirPods Pro

Güncellenen AirPods Pro, görünüşe göre daha kompakt olacak, gövdeyi tamamen kaybedecek ve kullanıcının kulağını doldurmak için daha yuvarlak bir şekil tercih edecek. Bunun, tüm teknolojiyi daha küçük boyutlara sıkıştırarak diğer şirketlerin de kulaklık tasarımlarını gözden geçirmesini sağlayan, Samsung, Amazon ve Google’ın kulaklık tasarımlarına benzer olduğu söyleniyor.

Her iki modelin de Luxshare Precision ve Goertek tarafından bir araya getirilmiş yeni kablosuz çiplerle güçlendirileceği düşünülüyor. Temmuz ayında, analist Ming-Chi Kuo, AirPods’ların 2021’de daha karmaşık bir çip sistemine geçeceğini, böylece bileşenlerin daha az yer kaplayacağını ve daha küçük bir form faktörüne sahip olacağını iddia etmişti.

Devamını oku

Apple

Apple Glass, alışveriş yapanlar için karşılaştırma bilgilerini görüntüleyebilir!

Apple Glass

Apple Glass ile ilişkili olduğu düşünülen bir patent başvurusu ortaya çıktı. Başvurunun detayları, bu gözlüğün bize karşılaştırma bilgisi sunabileceğini gösteriyor.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 Pro ile çekilen video büyüledi

reklam
MSI reklamı

Apple Glass, alışveriş yapanlara bilgi sağlayacak!

Apple tarafından gelen son bilgilere göre, gelecekte bir mağazaya girdiğimizde iki ürün arasında karar veremezsek, bunları yan yana tutabilir ve “Apple Glass“ın bizim için bu ürünleri karşılaştırmasını sağlayabiliriz.

Süpermarketlerde hepimiz birim fiyatlandırma yapmaya çalışmışızdır. Bu esnada büyük paketin aslında küçük olandan daha iyi olup olmadığını anlamaya çalışıyoruz. Bu karşılaştırmayı zor bir şekilde yapmak ve tercihen bizim için hangisi daha pahalıya mal olursa onu satın alma olasılığını arttırmak tüm perakendecilerin çıkarlarına uyuyor.

Şimdi sadece bir dakika bekleyin, diyor Apple. Yeni açıklanan bir patent başvurusunda Apple, “Apple Glass” gibi bir aygıtın devreye girerek yardım edebileceği bir sistemden bahsediyor. Golnaz Abdollahian ve Earl M. Olsen’e atfedilen “Ürün Karşılaştırma Teknikleri“, bazen basit ama önemli bilgilerin tüketiciye gösterilmediğine işaret ediyor.

Apple Glass

Apple, “İki benzer ürün hakkındaki bilgileri karşılaştırmak, ilgili ürün paketlerindeki farklı etiketlemelerden gelen bilgilerin bir araya getirilmesini gerektirebilir” diyor. “Bazen ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiler fiziksel olarak ürün ambalajında bulunmayabilir” diye de ekliyor.

Sonuç olarak, Apple “ürün bilgisi sağlama” için tüketicilere bir yol öneriyor. İki öğeyi birbirine yeterince yakın tuttuğunuzda, “Apple Glass” bu hareketi anlayacak ve tetiklenecektir diyor patent bilgisinde. Aynı zamanda Apple, sensör görüş alanındaki birinci ürünün yanına diğer bir ürün getirildiğinde bunun tespit edileceğini ve ürün karşılaştırmasının bu esnada başlayacağını söylüyor. Karşılaştırma bilgilerinin de birinci ürün ile ikinci ürün arasında bir yerlerde gözükeceği varsayılıyor.

Apple Glass

Olağanüstü derecede benzer iki veya daha fazla öğe ile karşı karşıya olduğunuzu varsayalım. Örneğin, iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max. Bu esnada Apple Glass bir özellik sayfası, özet bir grafik ve hatta Top Trumps tarzı bir karşılaştırma listesi görüntülenmesini sağlayacak.

Abdollahian daha öncesinde de sanal nesnelerin gerçek dünyadaki öğelerin yanında konumlandırılması üzerinde çalışmıştı. Olsen’in ise, AR ve CGR ortamlarında gezinmeye yardımcı olmak için dijital asistanları kullanma konusunda önceden yaptığı çalışmalar olduğu biliniyor.

Devamını oku

HWP COIN’den Haberler