Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Facebook Home, 1 milyon indirmeye ulaştı

Facebook’un Android platformuna 12 Nisan itibariyle getirdiği arayüzü Facebook Home’un 1 milyon indirmeye ulaştığı duyuruldu. Yaklaşık 1 ay içerisinde bu önemli kilometre taşını geride bırakmayı başaran Facebook’un sosyal ağ deneyimini Android tabanlı telefonlara taşıyan Facebook Home, ilk iki hafta içerisinde 500 bin indirmeye ulaşmıştı.

Öte yandan Facebook bu 1 milyon kullanıcı arasından kaçının aktif kullanıcı olduğu henüz paylaşmazken, bu uygulama ile başka hiçbir yerde olmayan bir deneyim sunma planları yapılıyor. Şimdilik bu rakamdan memnun olan Facebook, ilerisi için giderek artacak olan bu rakamın kendileri için oldukça önemli olduğunu açıkladı.

Facebook Home’un Google Play’deki olumsuz kullanıcı yorumlarını da dikkate aldıklarını belirten Facebook, yakın zamanda uygulama için güncellemeler yayınlamaya başlayacaklarını bildirdi. Facebook’un belirttiğine göre ilerisi için en önemli güncellemenin 11 Temmuz itibariyle sunulması bekleniyor. Öte yandan Facebook Home şu an Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II, HTC One X, HTC One X+, HTC First ve Galaxy S4 gibi kısıtlı birkaç telefonu destekliyor. Sizin telefonunuz da bunlardan birisi ise Facebook Home’u buradan indirebilirsiniz

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval