Sosyal medya

Alışveriş Önerileri

Elektronikte Aradığınız Güven İşin Uzmanı MediaMarkt’ta!

MediaMarkt’ta

Elektronik ihtiyaçlarınız için yanlış yerlere bakmayın, keyfinize bakın. 25.000’den fazla ürün çeşidiyle elektronikte aradığınız güven işin uzmanı MediaMarkt’ta! 28 Ekim’e kadar olan bu fırsatları değerlendirmek de sizin elinizde!


Bakmakta fayda var: Realme Satın Alma Rehberi | Hangi Realme Telefonu Almalıyım?


Bu seferki listemizde farklı kategorilerden ürünler bulunuyor. Sizler için oluşturduğumuz liste ise şu şekilde:

Apple iPhone 12 Pro

MediaMarkt’ta

Apple’ın büyük tasarım değişikliğine gitmeye başladığı model olarak dikkat çeken iPhone 12 Pro modeli sunduğu güçlü kamera özellikleri ve gün boyu bitmeyen bataryasıyla dikkat çekiyor. 6,1 inç HDR destekli ekranı ve A14 Bionic işlemcisiyle kullanıcısını memnun eden iPhone 12 Pro modellerinde Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatı da sizleri bekliyor. BNP Paribas Cardif tarafından sağlanan 1 yıllık cihaz koruma sigortasını da 1.999 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Siz de iPhone 12 Pro modeline göz atmak ve 14.599 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Son günün 28 Ekim olduğunu unutmayın.

PHILIPS GC9640/60 Buhar Kazanlı Ütü

MediaMarkt’ta

Sıcaklık ayarını değiştirmeniz gerekmeden kotlardan ipek kumaşlara kadar her şeyi ütülemek isterseniz bu PHILIPS ütü tam size göre. Ayrıca 1,8 L kapasite, size hazneyi tekrar doldurmadan 2 saat sürekli kullanım rahatlığı sağlar. Yenilikçi OptimalTEMP teknolojisi, ütülenebilir kumaşlar üzerinde yanık oluşturmamayı garanti ediyor. Üstelik paraf ve bonus karta peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla sizleri bekliyor. Ek olarak BNP Paribas Cardif Sigorta tarafından sağlanan 1 Yıllık Sigorta ve 1 Yıllık Uzatılmış Garanti paketini de 69 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Eğer siz de bu ütüye göz atmak ve 2.299 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Son günün 28 Ekim olduğunu unutmayın.

FAKIR Cross Electronic 4A Toz Torbasız Süpürge

MediaMarkt’ta

890 W güç sunan bu FAKIR Cross Electronic 4A Toz Torbasız Süpürge 1,5 L toz toplama haznesine sahip. 77.9 dB ses seviyesiyle sizi de rahatsız etmeden iyi bir şekilde ortam temizliğini gerçekleştirebileceğiniz model fiyatıyla da üzmüyor. Üstelik paraf ve bonus karta 9 taksit fırsatı da sizlerle. BNP Paribas Cardif Sigorta tarafından sağlanan 1 Yıllık Sigorta ve 1 Yıllık Uzatılmış Garanti paketine de159 TL’ye sahip olabilirsiniz. Eğer siz de bu torbasız süpürgeye göz atmak ve 999 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Son günün 28 Ekim olduğunu unutmayın.

Kampanyaya dahil olan diğer ürünlere göz atmak için buradaki linke bakabilirsiniz.

Bu haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır.

 

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval