Sosyal medya

Kültür-Sanat

Coming 2 America 2021’in en iyi çıkış yapan internet filmi oldu!

Coming 2 America

Coming 2 America filmi gündemde kalmaya devam ediyor. Amazon’a göre sevilen film 2021 ve son 12 aylık dönemde en iyi çıkış yapan yapım olmayı başardı.


Göz atmak isteyebilirsiniz: Samsung Galaxy SmartTag ile evde kaybolan eşyaların sonu mu geliyor?


Amazon’a göre Coming 2 America bu yılın en iyi çıkış yapan internet filmi!

İnternetten dizi ve film yayıncılığı gelişmeye devam ediyor. Netflix‘in başarısının ardından birçok firma kendi platformunu oluşturma kararı aldı. Bu yarışa dahil olan Amazon firması da Prime Video ile başarılı işlere imza attı. Coming 2 America filmini uzun bir aradan sonra hayranları ile buluşturan firma, görünüşe göre ilk izlenimlerden mutlu. Firma yaptığı açıklama ile filmin 2021‘in en iyi çıkış yapan içeriği olduğunu iddia etti.


Akıllı telefonunuzu değiştirmek istiyorsunuz fakat uygun model mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz fiyat performans canavarı ürünlere, Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz!


Her ne kadar Amazon film için iddialı cümleler kursa da resmi rakamlar henüz açıklanmadı. Ayrıca filmin Meta Critic puanı da pek iç açıcı değil. Filmi beğenenler kadar sert bir şekilde eleştirenler de fazlaca mevcut. Başrolünde Eddie Murphy‘nin yer aldığı yapım 1988‘de çıkan Coming to America‘nın devamı niteliğinde izleyenleri karşılıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Craig Brewer ve John Landis yer almakta. Bakalım bu yılın büyük yapımlarından olan film başarısını sürdürecek mi bekleyip göreceğiz. Filmi Amazon Prime üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Fuat Keleş

Taze mühendis, çizgi roman ve teknoloji sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir