Sosyal medya

İnceleme

Canon Ixus 255 HS

Canon-İxus

Ixus 255 HS hem hafif hem de şık bir ürün

Fotoğraf makinelerinin  ağırlığı da çok önemlidir. Canon, Ixus 255 HS ile hafifliğin yanında pek çok üstün özelliği de bir araya getiriyor. Bunlardan ilki şıklık. Makinenin kasası köşesiz tasarlanmış. Eğimli ve yumuşak hatlara sahip olan Ixus 255 HS, kullanılan malzemenin hafifliği sayesinde oldukça taşınabilir.

Standart dijital fotoğraf makinesi tadında

Ürün, arkasında 3 inçlik bir ekran barındırıyor. Ayarlamaları yan taraftaki tuşlar aracılığı ile gerçekleştirebiliyoruz. Kapsamlı bir menüye sahip olan Ixus 255 HS, bağlanabilirlik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Fotoğrafları ve videoları standart bir şekilde internete yükleyebildiğimiz gibi Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonları da makineye destek olarak kullanabiliyoruz. Gerekli uygulama yüklendikten sonra fotoğrafları görüntüleyip, cep telefonunun GPS özelliklerinden faydalanarak fotoğraflara yer etiketi de ekleyebiliyor.

10x zum, 12 megapiksel sensör

Ürünün sensörü, 12 megapiksellik fotoğraflar elde etmemizi sağlıyor. 1 cm’ye kadar yakın mesafeden odaklayabilen objektifi, 10x zum yeteneği ile uzağı yakınımıza getirebiliyor.

Sonuç olarak: Kablosuz ağa bağlanabilirlik özellikleriyle ve mobil cihazlarla uyumuyla ön plana çıkan ürün, köşesiz yapısı ve hafifliği ile de dikkat çekiyor.

Neden alınır?

• Bağlanabilirlik özellikleri

• Hafifliği

• 10x zum desteği

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval