Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Bu sprey sayesinde akıllı telefonunuz suya dayanıklı oluyor!

Impervious

Sony‘nin geçtiğimiz yıl başı Xperia Z ile başlattığı suya dayanıklılık trendi kullanıcılar tarafından öylesine kabul gördü ki, hem Sony cihazlarında bu özelliğe yer vermeye devam etti hem de Samsung gibi bazı büyük firmalar akıllı telefonlarını suya dayanıklı üretmeye başladı. Ancak başta iPhone modelleri olmak üzere yüzlerce suya dayanıklı olmayan telefonun olması, haberimize konu olan bu sprey gibi ürünlerin çok değerli olmasına yol açıyor.

Impervious

Impervious

Impervious’un ürettiği bu sprey ister iPhone’u isterseniz de farklı Android telefonlarını suya ve çizilmelere karşı dayanıklı yapıyor. Şirketin akıllı telefonlar için satışa çıkardığı kit 29.95 dolarken, iPad ve Android tabletler için satılan kitler ise 34 ila 39 dolar fiyata sahip. Şirketin internet sitesinde açıkladığı verilere göre bu korumayı yaptıktan sonra cihazınız 1 metre suyun altında 30 dakika boyunca kalabiliyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu seyredebilirsiniz.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir