Sosyal medya

Kripto Para

Binance Metaverse Temalı Noel Etkinliği Başlattı! Pek Çok Ödül Var…

binance metaverse

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, metaverse temalı noel etkinliği başlattı. Borsa, resmi sitesi üzerinden “Cryptmas Metaverse Mystery Box Collection”ın lansmanını duyurdu.

binance metaverse


İlginizi Çekebilir: Metaverse Neleri İçeriyor?


Binance,Cryptmas Metaverse Mystery Box Collection” ile birlikte ilk kez bir noel etkinliğini Metaverse’e taşıyor. Platformun kullanıcıları, metaverse tokenlarında ve şenlikli gizemli kutularda 400.000 dolara kadar ödül kazanma şansına sahip olacaklar.

“Cryptmas Metaverse’e girmeye hazır mısınız? Metaverse temalı bir Noel için bize katılın ve göz kamaştırıcı ödüller, şenlikli Gizemli Kutular ve Metaverse tokenlarında 400.000 $ kazanın”

Binance NFT Marketplace,metaverse temalı noel etkinliğini başlatmak için sekiz projeyle işbirliği yapıyor. Koleksiyonda Chromia, Enjin, GALA, Illuvium, Mines of Dalarnia, My Neighbor Alice, The Sandbox ve Terra Virtua‘dan sınırlı sayıda özel NFT’ler yer alacak. 

Etkinlik  17 Aralık’ta başladı. Ancak kullanıcılar 24 Aralık’tan itibaren Binance NFT Marketplace’ten Cryptmas Metaverse Mystery Box’ları satın alabilecekler. Her kutunun fiyatı 5 BUSD olarak belirlendi. Resmi duyuruya göre, gizemli kutular iki nadirlik seviyesinde gelecek – Süper Nadir (SR) ve Süper Süper Nadir (SSR). SR sürümü, sekiz projeden birinden bir öğe veya NFT karakteri ile sekiz farklı NFT tasarımına sahipken, SSR sürümü, tüm projelerin NFT karakterleri ve öğelerinin tek bir NFT tasarımıdır.

Her kullanıcı, NFT koleksiyonundan en fazla beş gizemli kutu satın alabilir. Gizemli kutular ayrıca Binance’in NFT pazarında listelenebilir ve yeniden satılabilir.

Ayrıca katılımcılar çok sayıda aktiviteye katılmak için bazı ekstra ödüllerle de buluşabilir. Örneğin, en az bir SSR NFT toplayan kullanıcılar, 30.000 $’lık metaverse tokenından oluşan bir ödül havuzunu paylaşacak. Bir kullanıcı ne kadar çok NFT toplarsa, ödül havuzundan o kadar çok token kazanacak. Kripto para birimleri satın almak için itibari para yatıran veya kredi kartı veya banka kartı kullanan kullanıcılar da 60.000$ değerinde token ödül havuzunu paylaşacaklar.

Binance’ın Cryptmas Metaverse Mystery Box Collection lansmanı ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval