Sosyal medya

Alışveriş Önerileri

Beyaz Eşya Bakanlar MediaMarkt’tan Alırlar!

Beyaz eşya bakanlar MediaMarkt’tan alırlar! Buzdolaplarından, bulaşık makinelerine çamaşır makinelerinden, derin donduruculara birçok üründe kaçırılmayacak fırsatlar MediaMarkt’ta! Son günün 18 Ekim olduğunu unutmayın! 


Bakmakta fayda var:Cebinizi Yakmayacak Laptop Önerileri | (3.500 – 7.000 TL)


Bir evin olmazsa olmazları beyaz eşyalardır. Biz de sizin için evinizin ihtiyacını karşılayacak olan beyaz eşya listesi oluşturduk. Sizin için oluşturduğumuz liste ise şu şekilde: 

Electrolux Çamaşır Makinesi 

1400rpm devir hızına sahip olan bu çamaşır makinası 10kg çamaşır kapasitesine sahip. Ayrıca Anti Alerjik, Soft Plus, Zaman Ayarı, Gecikmeli Başlatma, Aşırı Köpük Önleme Sistemi, Çocuk Kilidi, Aquafall ile Direkt Duşlama, Üçlü Amortisör Sistemi ile Sarsıntı Azaltma, Extra Durulama, Sensicare System, Dengesiz Yük Kontrol Sistemi, Kendini Temizleyen Deterjan Gözü zengin özellikleriyle dikkat çekiyor. Eğer sizde Electrolux Çamaşır Makinesi’ne göz atmak ve 3999 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Üstelik paraf ve bonus karta peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla! 

GRUNDIG GDF 5303 5 Programlı Bulaşık Makinesi 

Bu bulaşık makinesinin özel sensörleri sayesinde suyun sertlik derecesi algılanır ve otomatik en ideal seviyeye getirilir. Böylece bardaklarınızın ömrü 20 kata kadar uzarken, parlaklıkları ise 23% arttırılır. Grundig bulaşık makineleri, hızlı 58’ Programı ile tüm bulaşıklarınızı bir saatten kısa sürede temizliyor. Eğer sizde bu bulaşık makinasına göz atmak ve 2599 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Üstelik paraf ve bonus karta peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla! 

Kampanyaya dahil olan diğer ürünleri görmek için genel kampanya sayfasına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bu haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir