Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

ABD’de her 10 kişiden 1’i seks esnasında telefon kullanıyor

Akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmezi. Artık duşta, tuvalette, yolculukta ve yemek yerken bile kullanılan akıllı telefonların kullanım alanı ise aslında sandığımızdan daha da genişmiş. ABD’de yapılan bir araştırma ABD’deki her 10 telefon kullanıcısının 1’inin seks sırasında bile telefon kullandığını ortaya çıkardı.

2013 Mobile Consumer Habits isimli bir araştırma merkezi mobil tüketicilerin alışkanlıklarını çıkarmaya dayalı araştırmalar yapıyor. Bu araştırmalar kapsamında ABD’deki tüketicilerin akıllı telefon alışkanlıklarını ortaya çıkarmak için yaptığı araştırmada ise oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıktı.

Yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, ABD’deki her 10 kişiden 1’i seks esnasında akıllı telefon kullanırken, 4 kişiden 3’ü ise akıllı telefonundan 5 adım bile uzaklaşmıyor. Ayrıca yüzde 35’i sinema ya da tiyatroda akıllı telefon kullanırken, yüzde 55’i de araba sürerken kullanıyor. Tabii duşta ve kız arkadaşı ile akşam yemeğine çıktığında da akıllı telefonları elinden bırakmayanların sayısı hiç de az değil. İşte o araştırmanın tablosu;

ek

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir