Sosyal medya

İnceleme

18 ay pil ömrü mü olur?! | Logitech M190 kablosuz fare incelemesi

Aramızda eli büyük olan izleyiciler mutlaka vardır. Hal böyle olunca, fare konusunda daha seçici oluyoruz. Bugün, büyük fare isteyen kullanıcılar için Logitech M190 incelemesiyle karşınızdayız.

Logitech M190’ı Hepsiburada üzerinden satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

reklam
Aorus reklamı

Logitech M190’ı Trendyol üzerinden satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Uygun fiyata kaliteli oyuncu faresi | Logitech G203

Adventure İstanbul

Günlük kullanıcı için ideal fiyat/performans faresi: Logitech M190

Logitech M190, günlük kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılayabilecek potansiyele sahip. Dolayısıyla kullanım ergonomisi de işin içine dahil olunca; hem günlük işlerde kullanabileceğiniz potansiyelde hem de konforlu bir fareye sahip oluyorsunuz. Farenin uzunluğu da; 11.5 cm. Fiyat performans dengesini de göz önüne aldığımızda, bugün 110 TL gibi fiyatlarla satın alabildiğiniz Logitech M190’ın kalitesine oranla iyi bir noktada yer aldığını söyleyebiliriz. 10 metreye kadar kablosuz kullanım mesafesi sunan M190, uzaktan mesafelerden de alıcıya sağlıklı veri gönderebiliyor ve fare hareketlerinizi düşük gecikme süreleriyle takip edebiliyor. M190, bir oyuncu faresi olmasa da rekabetçi oyunları profesyonel düzeyde oynamayanlar için de tercih edilebilir bir seçenek. M190’ın, 1000 DPI çözünürlüğe sahip olduğunu da belirtelim.

Ergonomiye dikkat edenler için, cihazın sağ tarafında da tırtıklı bir yüzey bulunuyor. Bu sayede farenizin elden kayması gibi durumların önüne geçilebiliyor.

18 ay pil ömrü!

Logitech M190’ın bizce en çok öne çıkan özelliği, 18 aya varan pil ömrüne sahip olması. Bu sayede M190’ı uzun soluklu olarak kullanabilirsiniz ve cihaz işletim maliyetleri açısından da çok düşük noktada kalmış olacak. 36 ay içinde sadece 1 kere kalem pil değiştirmiş olacaksınız ve fareyi şarj etme derdiniz de olmayacak. Bütün bu özellikleri göz önüne aldığımızda; fiyatıyla beraber Logitech M190 gerçekten çok avantajlı bir fare olmuş. İyi seyirler.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aksesuar

Çıt çıkarmayan klavye ve fare seti | Logitech MK295 inceleme

Çıt çıkarmayan klavye ve fare seti | Logitech MK295 inceleme

Logitech MK295 Silent Wireless Combo incelemesiyle karşınızdayız. Logitech’in tamamen sessizlik odaklı kablosuz klavye ve fare seti olan MK295, fiyat/performans noktasında tam aradığınız set olabilir.


İlginizi çekebilir; 18 ay pil ömrü mü olur?! | Logitech M190 kablosuz fare incelemesi

reklam
Aorus reklamı

Çıt çıkarmayan klavye ve fare seti | Logitech MK295 inceleme

Klavye ve mouse gürültüsünün %90’ından fazlasını ortadan kaldıran özel bir Logitech teknolojisi olan SilentTouch’a sahip Logitech MK295 Sessiz Kablosuz Kombinasyonu fark yaratıyor. Rahatsız edici tıklama ve yazma sesleri olmadan dünyanın en çok satan setiyle aynı tıklama ve yazma hissine sahip olan model, özel olarak geliştirildi.

Adventure İstanbul

Tam boy klavye ve orta boyutlarda faresi ile gelen bu sette 10 metre kullanım mesafesi sağlayan güçlü, güvenilir 2,4 GHz kablosuz bağlantı yer alıyor. 36 ay klavye ve 18 ay mouse pil ömrü sayesinde pil değiştirmekle uğraşmak zorunda kalmadan aylarca kullanabilirsiniz.

Detayları videomuzda!

Devamını oku

İnceleme

Huawei FreeBuds Studio inceleme | Bu kulaklık gerçekten iyi!

Huawei FreeBuds Studio inceleme | Bu kulaklık gerçekten iyi!

Huawei FreeBuds Studio incelemesi ile karşınızdayız. Huawei’nin ilk kafa üstü kulaklığı olan FreeBuds Studio, üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu videoda ürünün tüm detaylarını görebilirsiniz. İyi seyirler…


İlginizi çekebilir; AKILLI GÖZLÜK KIYASLAMASI | Huawei Eyewear II vs. Bose Frames

reklam
Aorus reklamı

Huawei FreeBuds Studio inceleme | Bu kulaklık gerçekten iyi!

Huawei FreeBuds Studio’yu Hepsiburada’dan satın almak için; https://app.hps.im/d7ct/c94ea042

Adventure İstanbul

Huawei FreeBuds Studio’yu Trendyol’dan satın almak için; https://ty.gl/elwknwc

Studio, Huawei tarafından üretilen ilk kablosuz kafa üstü kulaklığı olarak dikkat çekiyor. Akıllı Dinamik Gürültü Engelleme, Yüksek Çözünürlüklü Ses ve Farkındalık Modu gibi özellikleriyle gelen Studio, 40 mm sürücüler kullanıyor.

Üzerinde yer alan 8 adet mikrofondan 6 adeti gürültü engelleme ve farkındalık modu için oldukça etkili çalışıyor. Gürültü engellemede ise 3 farklı modu mevcut. Sıcak, Genel ve Ultra. Sıcak modu ofis gibi noktalarda konuşulanlara hakim olurken bilgisayar ve klima seslerini engelliyor. Genel ise günlük kullanımlar için ideal. Uçak, tren ve kalabalık ve sesli ortamlarda ise Ultra modunu kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ses

4 Hz ila 48 kHz arasında ultra geniş bir frekans yanıt aralığı sunan Huawei FreeBuds Studio, yüksek çözünürlüklü kod çözümleyici L2HC’den yararlanıyor. Bu sayede Huawei telefonlar ve ürünler ile 960 kbps’ye varan hızlı ve net ses aktarımını desteklemekte. Bu noktada Sony WH-1000XM4’teki LDAC’ye rakip bir çözümleyici de kullanabiliyor.

Hi-Fi ses deneyiminde oldukça yeterli olan kulaklığın detaylarını videomuzda görebilirsiniz.

İyi seyirler…

Devamını oku

İnceleme

PS 5 alamayanlar buraya! | X12 Taşınabilir Oyun Konsolu İncelemesi

X12 taşınabilir oyun konsolu

X12 taşınabilir oyun konsoluna bu linkten ulaşabilirsiniz: https://ban.ggood.vip/Wrwz

X12 taşınabilir oyun konsolunu Banggood üzerinden indirimli olarak satın almak için, bu kodu kullanabilirsiniz: BGX1232 (bu kodu ödeme ekranında bulunan kuponlar bölümüne girerseniz; indirim sepetinize tanımlanacaktır.

reklam
Aorus reklamı

İlginizi çekebilir: Sony, bazı PlayStation 4 modellerinin üretimini sonlandırıyor


X12, kullanıcılara neler sunuyor?

Playstation 5’in 8.300 TL olduğunu göz önüne alırsak; ucuza eğlenmek zor zanaat olmuş durumda. Biz de ekipçe, ucuza nasıl eğlenebiliriz diye düşünürken Banggood üzerinden ucuz oyun konsolu satın almaya karar verdik. X12’yse, karar kıldığımız cihaz oldu.

Adventure İstanbul

Banggood üzerinden sipariş ettiğimiz konsol, çocukluğumuzun klasikleşmiş oyunlarının birçoğunu hazır olarak bünyesinde barındırıyor. Bu sayede Super Mario, Street Fighter, Sonic, Batman gibi gibi oyunlara doğrudan erişim sağlayabiliyorsunuz. Ofisçe çocukluğumuza döndük desek yeridir. Hatta X12 şuanda, ofisin en popüler cihazlarından biri haline gelmiş durumda.

X12, 5.1 inç boyutunda 720p çözünürlükte bir ekrana sahip. Sağda ve solda ise kontrol ve yön tuşları bulunuyor. Ayrıca kontrolcü üzerindeki joystickle de birçok komutu yerine getirebilmeniz mümkün. Eski nesil oyunların yanı sıra farklı özellikleri de bünyesinde barındıran X12, video oynatabiliyor, fotoğraf çekebiliyor ve müzik dinletebiliyor. Fakat biz bu özellikleri kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz çünkü bu noktalarda cihazın kalitesi sizi memnun etmeyecektir.

Kitap okumak içinse, X12’nin içindeki e-kitap okuyucuyu kullanabilirsiniz. Bu sayede uzun yolculuklarda veya şehir içi trafiğine takıldığınızda, kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz.

Cihaza kendi oyun kurulumunuzu yapabilmenizin mümkün olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Devamını oku

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

HWP COIN’den Haberler