Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Xiaomi 11T vs HONOR 50 vs HUAWEI Nova 9 | Amansız Münazara #4

Bu videomuzda yeni bir konsept deneyerek; bir tartışma ortamında Xiaomi 11T, HONOR 50 ve HUAWEI Nova 9’u editörlerimiz sizler için kıyasladı. Herkesin favori telefonunu savunduğu bu formatta, bakalım kim elindeki telefonu diğerlerine karşı daha iyi savundu.

Konseptimiz şu şekilde:

Aydoğan Aykanat’ın moderatörlüğünde ErayvHONOR 50’yi, Eren HUAWEI Nova 9’u ve Dilşah Xiaomi 11T’yi savundu. Her editörün elindeki cihazı savunmak için 2 dakika konuşma hakkı var. Savunmalar bittikten sonra, her editöre kendilerine karşı yöneltilen argümanlara cevap vermek için 1 dakikalık süre tanındı. Böylelikle Eray, Eren ve Dilşah ellerindeki cevap hakkıyla diğer editörlere cevap verme hakkına sahip.

Kazananı ise, yorumlarınızla sizin belirleme şansınız var. Kim elindeki telefon modelini daha iyi savunduysa, onun için yorumlar kısmında destekte bulunabilirsiniz ve bir sonraki münazaranın konusu olacak cihazları siz seçebilirsiniz. Bir sonraki münazaramıza kadar kendinize iyi bakın.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval