Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Windows 8 için Facebook ve Flipboard duyuruldu

Microsoft’un merakla beklenen BUILD Geliştirici Konferansı’nda yazılım devinin son yazılımları duyuruldu. Windows 8.1’in de duyurulduğu bu konferansta bunun dışında diğer yazılımlara dair önemli bilgiler de paylaşıldı. Bu etkinliğin öncesinde gerçekleştirilen ufak bir oturumda da Microsoft, Windows 8 için Facebook ve Flipboard uygulamalarının yolda olduğunu duyurdu.

Bu önemli olayın ortaya çıkmasıyla birlikte Build etkinliğinde sahneye çıkan CEO Steve Ballmer, böyle bir olayın gerçekleşmesinden dolayı duyduğu heyecanı dile getirirken, Facebook’un bir süredir farklı platformlardaki insanları birbirine bağlamaya odaklandığını ve Facebook’un Windows 8 uygulamasının bu vizyonu genişletmek için heyecan verici bir yol olduğunu söyledi.

Bunların yanında Flipboard da bugün resmi blogundan bu önemli gelişmeyi kullanıcılarıyla paylaştı. Bu duyuru esnasında konu ile alakalı olarak dokuz saniyelik ufak bir video da yayınlayan Flipboard, Windows 8 için Flipboard’ı bizlere kısa da olsa göstermiş oldu. Bununla birlikte şirket, bu konu hakkında daha geniş bilginin çok yakın bir zaman sonra yayınlanacağını belirtti.

[youtube width=”500″ height=”300″]j5el0vxCN8[/youtube]

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval