Sosyal medya

Donanım

ViewSonic Zero Client ile kurumsal ekranlar çok daha akıllı

Zero Client Ekranlar

Monitör ve görüntüleme teknolojisi alanında ürettiği ürünlerle büyük beğeni toplayan ViewSonic, gelecek nesil kurumsal sistemlerde kullanılacak yeni Zero Client Ekranlarını duyurdu. Konu hakkında basın bültenini aşağıda okuyabilirsiniz.

“ViewSonic Zero Client ile kurumsal ekranlar çok daha akıllı

ViewSonic, sanal masaüstü altyapısı (VDI) kullanıcılarına daha iyi kullanım tecrübesi sağlayacak yeni Zero Client ekranlarını duyurdu. Yeni entegre PCoIP Zero Client ekranlar, ViewSonic’in halihazırda kuvvetli olan masaüstü monitör yelpazesini daha da güçlendirecek.

ViewSonic’in Zero Client çözümleri, kullanıcıların merkezi bir sunucu üzerinden sanal bilgisayarlarına erişebilmesine olanak sağlıyor. Yeni PCoIP Zero Client ile kullanıcılar, yerel bir CPU ya da depolama birimi gerekmeksizin sanal bilgisayarlarına erişebilecekler. ViewSonic’in yeni Zero Client ürünleri, özellikle tasarımcılar, yazılımcılar ya da çift monitör kullanarak iş yapması gerekenler için maksimum verimlilik ve çalışma alanı sunuyor.

Zero Client Ekranlar

Zero Client Ekranlar

En iyi masaüstü kullanım tecrübesini talep eden firmalar için geliştirilen ViewSonic Zero Client ürünleri, güvenlik ve yönetilebilirlik sağlayan VMware Horizon sertifikasına sahip. ViewSonic’in yeni 22 inç ve 24 inçlik SD-Z225 ve SD-Z245 Zero Client entegrasyonlu monitörleri, kullanıcılar için en ileri seviyede verimlilik, daha fazla güvenlik ve daha temiz bir iş alanı sunmayı hedefliyor. VMware Horizon View ve VMware Horizon DaaS için tasarlanan Teradici TERA2321 PCoIP işlemcisine sahip olan SD-Z225 ve SD-Z245 ürünleri, DVI-I ve analog çıkışları sayesinde ikinci ekran olarak bağlandığı zaman çift-ekran verimliliği de sağlıyorlar.

 

Zero Client Ekranlar

Zero Client Ekranlar

ViewSonic’in Zero Client sertifikasına sahip olan bir diğer ürünü olan SC-Z55 ise mevcut herhangi bir ekranı Zero Client’a dönüştürmeyi sağlıyor. ViewSonic’in tüm Zero Client ürünleri, optimum performans, güvenlik ve ağ uyumluluğu sağlayabilmek için VMware Horizon View sertifikasına sahip.

 

Cortana bu Dünya Kupası’nın en yetenekli bahisçisi çıktı!

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval