Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Viber, Windows ve MAC için yayınlandı

Ücretsiz mesajlaşma ve yüksek kalitede telefon görüşmesi yapma imkanı sunan mobil iletişim platformunun önde gelen isimlerinden Viber, masaüstü uygulamasını yayınladı.

200 milyonu aşkın kullanıcının kullandığı Viber uygulaması, bugünden itibaren mobil platformlardan sonra kullanıcıların masaüstünde de yerini alacak. Hem Windows hem de MAC kullanıcılarının kullanabileceği uygulama görüntülü arama özelliği ile geliyor. Ancak bu özelliğin şimdilik sadece masaüstünden masaüstüne görüşmeler için kullanılabilir olduğunu belirtelim. Mobil sürümde bulunan tüm özellikler de masaüstü sürümde yer alıyor.

Viber’in masaüstü sürümünü kullanabilmeniz için hali hazırda uygulamanın mobil cihazınızda yüklü olması gerekiyor. Yani servis ile ilişkilendirilmiş bir numaranız yoksa öncelikle –cihazınıza uygun- mobil uygulamayı indirmelisiniz. Bundan sonra tek yapmanız gereken numaranızı ve mobil cihazınıza gönderilen pin kodunu masaüstü uygulamasına girmek olacaktır. Tüm kişileriniz ve mesajlarınız eşitlenecektir.

Viber’in masaüstü sürümünün yayınlanması ile birlikte servisin mobil tarafında da bazı güncellemeler oldu. Özellikle iOS ve Android kullanıcılarına yönelik güncelleme video mesajları, yeni ses motoru, yeni etiketler, yenilenen fotoğraf deneyimi gibi önemli yenilikleri içeriyor.

Viber uygulamasını Windows kullanıcısı iseniz buradan, MAC kullanıcısı iseniz buradan indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

[youtube width=”500″ height=”300″]NEqS5W-KfRw[/youtube]

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Erkan Calp

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval