Sosyal medya

Basın Bülteni

TERA: Rising MMO‘su birinci yaş gününü kutluyor

Başarılı  Fantezi MMO‘su TERA, 3 Mayıs’ta birinci yaşını kutlayacak. Bu vesileyle oyunculara bütün bir ay boyunca çok sayıda oyuniçi etkinler ve indirim kampanyaları sunulacak. Örneğin 3 – 6 Mayıs arası oyun dünyası Arborea’nın tehlikeli bölgelerini keşfetmek zahmete değecek. TERA’nın kahramanları bu süre içerisinde düzenlenecek Zindan Düşürme Etkinliği’nde yükselmiş olan düşürme oranları sayesinde yığınla altın ve değerli eşyalar ele geçirebilecek. Tüm etkinlikleri görebileceğiniz tabloya şuradan ulaşılabilir: [www.tera-europe.com]

TERA, 3 Mayıs 2012 tarihinde Avrupa‘da Almanca, İngilizce ve Franzısca dillerinde start almıştır. Bu yılın şubat ayında TERA: Rising ismiyle de Free-to-Play modeline geçilmiştir. O zamandan beri yarım milyonun üzerinde yeni kullanıcı oyuna kayıt yaptırmıştır.

10 veya 20 oyunculuk yeni Akın Zindanı 

Çok oyunculu muharebeleri sevenlerin hizmetine mayıs ayında bir Kelsaik Akın Zindanı sunulacak. Buraya günde sadece bir kere girilebilecek. 10‘lu gruplar ayaz fırtınalarına göğüs gererken, 20 oyunculu gruplar da zindanın ateş fırtınalarından geçme mücadelesi verecek. Bu zorlukların üstesinden gelebilecek kahramanlar 14. seviyeye ait değerli teçhizat eşyaları kazanabilecek.

Kuşatma savaşları için 20-vs.-20 muharebe alanı     

İlerleyen zamanlarda TERA’ya özel daha fazla heyecanlı içerikler olacak: 20-vs.-20 grupluk yeni muharebe alanı, kuşatma savaşı odaklı olacak. Oyuncular bu modda güçlü kuşatma silahlarının yanısıra düşman kalelerine yukarıdan saldırabilmek için hava gemileri bile kulanabilecek. Yeni muharebe alanı 30. seviye üstü karakterlerin kullanımına açık olacaktır.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Gökhan Menge

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir