Sosyal medya

Video

TCL Plex lansması – Şirket neler anlattı?

Bugün katıldığımız TCL Plex lansmanını, diğer akıllı telefon lansmanlarında yaptığımız gibi tamamıyla yayınlıyoruz. Şirketin anlattığı tüm bilgileri videomuzdan izleyeyebilirsiniz.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Yorumunuz

Beats Solo 3 Wireless – Sizin Yorumunuz (Yiğithan Culum)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimize konuk olan Yiğitan Culum, uzun süredir kullandığı Beats Solo 3 Wireless kulaklığı anlattı. Bakalım Yiğithan, ürün ile ilgili bizlere nasıl deneyimler paylaşacak?

Devamını oku

Test

Samsung Galaxy A51, Realme 5 Pro, Redmi Note 8, Nova 5T video kıyaslama

Samsung Galaxy A51, Realme 5 Pro, Redmi Note 8, Nova 5T video kıyaslama

Dörtlü kamera kıyaslama videolarımıza devam ediyoruz. Şimdi de 48 MP savaşı olarak adlandırabileceğimiz kıyaslama yayında.


İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy A51 incelemesi | S20 tasarımlı yeni nesil A


Sırasıyla Samsung Galaxy A51, Realme 5 Pro, Redmi Note 8 ve Huawei Nova 5T (Honor 20) modellerinin video performansına yakından bakıyoruz. Bakalım hem ön hem de arka kamerada cihazların video performansları nasıl?

Devamını oku

Video

Türklerin isteği televizyonu değiştirdi! (Philips’in Amsterdam etkinliği)

Yazan:

Philips‘in geçtiğimiz günlerde Hollanda’nın Amsterdam kentinde gerçekleştirmiş olduğu etkinliğe katıldık. Etkilenlikte şirket hem yeni TV modellerini hem de ses çözümlerini anlattı. Ayrıca Philips TV Türkiye ekibinden Can Göver ile yeni ürünler ve mevcut durum ile ilgili bilgiler aldık.

Devamını oku