Sosyal medya

Müzik

Spotify’dan 139 TL’ye Yıllık Üyelik!

Spotify Premium, yeni yıllık üyelik paketi ile sınırlı bir süre için yepyeni bir fırsat sunuyor. Bugünden itibaren yeni ve mevcut Spotify kullanıcıları 10 aylık Premium paketi fiyatına 12 ay boyunca Premium üyelik hakkı kazanıyor.

Spotify, bildiğiniz gibi aylık ödeme sistemine sahip olan ve bireysel ile aile paketi olacak şekilde iki farklı tür abonelik sistemi sunuyor. Ancak oluşturulan yeni kampanya ile yıllık ödeme sistemi de Spotify ekosistemine dahil oldu.

 

reklam
Huawei P40 reklamı

 

Hali hazırda 13,99 TL aylık ödeme yapan bireysel premium kullanıcılarına yönelik başlatılan kampanya ile 139 TL karşılığında 1 yıllık Spotify Premium kullanımına başlayabileceksiniz. Tek seferlik ödeme ile 365 gün boyunca sınırsız müziğe kavuşacak olan kullanıcılar, bu yeni yıllık paketle aylık abonelikte her ay ödedikleri 13,99 TL’den de 2 aylık bir tasarruf fırsatı yakalayacak. Yıllık üyelik paketinin sona ermesiyle birlikte kullanıcı hesabı eski üyelik paketine, halihazırda kullanıcıların ödedikleri fiyat üzerinden geri dönecek.

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aksesuar

Apple AirPods Studio yakında geliyor!

Yazan:

Apple

Apple, müzik konusunda yeni ürünler çıkarmaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre firma yeni kafa bantlı kulaklığı AirPods Studio cihazını yakında çıkarabilir.


İlginizi çekebilir; Birleşik Krallık, Huawei’nin 5G geliştirmelerini kısıtlamayı planlıyor!


AirPods ailesi genişlemeye devam ediyor!

Apple, son zamanlarda yaptığı müzik ve ses atılımlarına devam ediyor. AirPods serisi ile gerçek kablosuz kulaklık deneyimini kullanıcılarına sunan firma, zamanla daha kuvvetli ve profesyonel cihazlar çıkarabileceğini göstermişti. Geçen yıl çıkardığı AirPods Pro cihazlarıyla, müzik dinlemeyi seven kullanıcıları için atılım yapan firma görünüşe göre bu atılımı sadece kulak içi kulaklıkla sınırlı tutmayacak. MacRumors isimli internet sitesinde yer alan habere göre Apple, yakın gelecekte kafa bantlı kulaklık çıkarmaya hazırlanıyor. AirPods Studio adını verdiği yeni kulaklıklar ile, daha profesyonel bir kullanım vadetmesi beklenen firmanın bu yıl içerisinde bu kulaklıkları tanıtması ve piyasaya sunması bekleniyor. Firmanın çoktan üretim zincirini ayarladığı ve her şeyin hazır olduğu iddia edildi.

reklam
Huawei P40 reklamı

AirPods Stuido

Özellikle gerçek kablosuz kulaklıklar sayesinde piyasaya neredeyse yön veren firma, arkasına bu konuda atılım yapan bir çok firmayı eklemişti. AirPods Pro ile ses ve gürültü engelleme sistemlerinde başarıya ulaşan firmanın şimdi de adından da anlaşılacağı gibi daha stüdyo kullanımlarına uygun bir cihaz geliştirdiği öğrenildi. Tam olarak çıkış tarihi belli olmasa da yeni nesil kulaklığın bu yıl içerisinde piyasaya gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bakalım Apple, yeni nesil kafa bantlı kulaklığıyla önceki nesillerde elde ettiği başarıyı sürdürebilecek mi.

Devamını oku

Aksesuar

Razer Opus, resmi olarak duyuruldu!

Razer Opus

Bugün Razer, THX sertifikalı yeni kulaklığını resmi olarak duyurdu. Razer Opus isimli kulaklık göz dolduran teknik özelliklere sahip olacak. Razer‘ın marka imajına bakıldığında RGB aydınlatmalı LED ışıklar ve üçlü yılan logosu öne çıkıyor. Razer Opus ise bunlardan hiçbirine sahip değil. Marka imajından daha çok teknik özellikleri ile öne çıkan bir kulaklık olacağa benziyor.


İlginizi çekebilir: Epic Games Store’un yeni ücretsiz oyun sızıntısı ortaya çıktı!


Razer Opus hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Razer Opus, kulak için uygun, sofistike tasarım ve ses kalitesi için THX sertifikasına sahip bir kulaklık olacak. Cihazın gürültü engelleyici özelliği de bulunacak ve fiyatlandırma olarak 200$ fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Razer, THX ile birlikte bu kulaklık üzerinde çalıştı. Opus‘un sertifikayı alabilmesi için kapsamlı testler yapıldı. THX Başkanı Peter Vasay, “Opus, zengin ve dengeli ses sürücülerine sahip; müzik, oyun ve filmler için en iyi ses optimizasyonuna sahip kulaklıklardan biri olacak.” şeklinde açıklamada bulundu.

reklam
Huawei P40 reklamı

Razer Opus

Opus, rahat oturması açısından suni deri kulakçıklara ve üst tarafında kafa bandına sahip olacak. Cihaz tek şarjla ANC açıkken 25 saat kullanım ömrü sunacak. Kulaklıklarda 40 mm sürücüler, Bluetooth 4.2 bağlantısı, AAC, APTX, A2DP, AVRCP ve HFP kodeklerini destekleyen algılama özelliği bulunuyor. Ayrıca 3.5 mm kulaklık kablosu ile analog kulaklık olarakta Opus‘u kullanabilirsiniz.

Razer Opus

Razer, bu kulaklıklarda “Gelişmiş Hibrit Aktif Gürültü Önlemesistemini kullanacak. Her kulaklığın ve dış tarafında birer miktofon mevcut olacak. Razer oyunculara özel bir kulaklık tasarlamak yerine günlük yaşama uygun bir kulaklık tasarlamak üzerine çalışma yapmış. Opus temel olarak Bose, Sony, Beats gibi firmaların seyahat ve günlük yaşama uygun kulaklıklarına rakip olarak gelecek.

Razer Opus, razer.com veya Amazon üzerinden bugün satışa çıkacak. Gece yarısı siyahı ve gece yarısı mavisi olmak üzere iki farklı renk çeşidi bulunacak. Cihaz, öncelikle Kuzey Amerika, Avrupa, Çin ve Asya Pasifik üzerinde satışa sunulacak.

Devamını oku

Aksesuar

Poco gerçek kablosuz kulaklık çıkarmaya hazırlanıyor!

Yazan:

POCO

Pocophone F1 ile akıllı telefon pazarında adından söz ettiren Poco, şimdi de gerçek kablosuz kulaklık çıkarmaya hazırlanıyor.


İlginizi çekebilir; Epic Games’in hediye ettiği tüm oyunlarının toplam değeri ortaya çıktı!


Yeni Poco kulaklığının adını kullanıcılar belirleyecek!

Xiaomi‘nin Hindistan merkezli alt firmalarından olan Poco, çıkardığı fiyat performans telefonlarla hatırladığınız üzere adından sıkça söz ettirmişti. Pocophone F1 modeli ile ilk bizleri karşılayan firma, yeni serisi olan Pocophone F2‘yi de tanıtmıştı. Ürün yelpazesini genişletmeyi düşünen firma şimdi de gerçek kablosuz kulaklık çıkarmayı hedefliyor. Firmanın Hindistan Genel Menajeri Chandolu Manmohan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarına müjdeyi verdi. Kablosuz kulaklık çıkaracaklarını açıklayan Manmohan, isim konusunda henüz karar vermediklerini ve kullanıcılardan daha önce belirlenmiş dört olası isim arasında seçim yapmalarını istedi. Bunun dışında her hangi bir teknik özelliği bilinmeyen cihazların sadece duyurulma aşamasında olduğunu da hatırlatmak isteriz.

reklam
Huawei P40 reklamı

Anket sonucuna göre firmanın yeni kulaklığının ismi belirlenecek iken, isimler arasında “POCO Move Buds, Klip Buds, Pop Buds ve Funkz” yer alıyor. Fiyat performans ürünleri ile adından sıkça söz ettiren Poco firmasının bu tarz bir karar alması hayranlarında sevince neden oldu. Artık hayatımızda normaller arasına giren gerçek kablosuz kulaklıklar, sayı olarak arttıkça kullanıcılara da daha iyi seçim şansları sunabilmekte. Bakalım firma, olası yeni kulaklığı ile  telefon piyasasında yarattığı etkiyi yaratabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Devamını oku