Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Shazam ile ücretsiz Apple Music kullanın!

Apple’ın Shazam müzik tanıma uygulamasında yer alan promosyan, yeni kullanıcılarına beş aya kadar ücretsiz Apple Music denemesi sunuyor.


İlginizi çekebilir: 2021 iPad Pro, mmWave destekli 5G ile gelebilir!


Shazam ile ücretsiz Apple Music nasıl aktif edilir?

Apple, hizmete daha önce abone olmayan kullanıcılara genellikle üç aya kadar ücretsiz Apple Music denemesi sunuyordu. Bu nedenle bu son promosyon, şimdiye kadarki en iyi fırsatlarından birini temsil ediyor.

Promosyona erişmek için iPhone veya iPad’inize Shazam uygulamasını indirin, ardından uygulamadaki büyük Shazam simgesine dokunarak ortamınızda çalan bir şarkıyı tanımlayın. Şarkıyı tanıdıktan sonra, parçayı Apple Music’te çalma seçeneğini göreceksiniz.

Seçeneğe dokunduğunuzda Apple Music’in beş aylık ücretsiz deneme teklifinin göründüğünü göreceksiniz. Bazı kullanıcılar, Shazam’ın seçenekler ekranını açıp Apple Music başlığına dokunarak promosyonu aktif edebildiğini de bildirdi.

Shazam

Shazam’ın App Store sayfasına göre, teklif 17 Ocak 2021’e kadar aktifliğini koruyacak. Promosyan, Türkiye, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada ve diğer ülkelerde geçerli olacak.

Aktivasyon sağladıktan sonra ödeme yapmak istemezseniz, hizmete beş aylık erişiminizi kaybetmeden Apple Music aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Baturhan Çelik

Mühendisliğe ilgili, teknolojiye hayran biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval