Sosyal medya

Basın Bülteni

Sentasarla artık Turkcell mağazalarında

IBS Bilişim’in yeni platformu Sentasarla.com hızla büyümeye devam ediyor. Online web sitesi oluşturma aracı ile sadece 30dk içerisinde, kolayca web sitesi yapmanıza olanak tanıyan ürün şimdide Turkcell mağazalarında kullanıcılar ile buluşuyor. Turkcell’in tüm mağazalarında bulunabilecek bu ürününle hedef yeni nesil gençlerin kendilerini anlatabildikleri mobil uyumlu siteler yapabilmesine olanak sağlamakla birlikte küçük işletme sahiplerine ekonomik web sitesi çözümüde sunmaktadır.

Daha önce hiç web sitesi yapmamış birinin, kendi sitesini yaparak kullanıma açabileceği bu online platform ile gençler %100 mobil uyumlu blog, yaşam,  günlük, CV, foto albüm, ürün satış siteleri, firma kurumsal web sitelerini geliştirebilecek ve hedef kitleye ulaştırabilecek.

Bu yeni ürünleri ile sektöre giren firma, ürünü sanal dünyadan elle tutulur hale getirerek bir kutu içerisine koymuştu ve kısa sürede Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazaları ile buluşturmuştu. Şimdide yeni konseptleri ile siteyi bir zarfa sığdırmış oldular.

Turkcell mağazalarında da yerini bulan ürünleri ile firma, bireysel segmette birçok kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşmış durumda. Kullanımı çok kolay, hazır yüzlerce teması olan, isim, barındırma gibi hizmetleri içerisinde herşey dâhil çözüm içeren Sentasarla.com ‘un öne çıkan özelliği, tamamen online olup, kendi bilgisayarınıza hiçbir şey kurmadan web sitenizi tasarlayabiliyor olmanız. Site tasarım aracı her yaşa ve her profile uygun. Sistem tamamen sürükle-bırak yöntemi ile kişinin fotoğraf, metin, form,  ulaşım krokisi gibi onlarca bileşeni seçeceği temanın üzerine yerleştirme yöntemi ile çalışıyor.

Sentasarla.com kurucularından olan IBS Bilişim Yöneticisi Batuhan Bulak “1 yıl boyunca Türkiye’deki web sitesi oluşturma araçları ile dünyadaki trendleri inceleyerek farklı neler yapabileceğimizi araştırdık. En hızlı, en kolay ve en güzel tasarımlara sahip çözümlerini oluşturduk. Sektörde bu hizmeti veren ve bu tarz altyapısı olan farklı kuruluşlar var. Fakat kullanım kolaylığı, hazır tasarım temaları ile ciddi farklılık gösteriyorlar.sentasarla.com için alan adı barındırma gibi hizmetler için ayrı ücretler ödemiyorsunuz, bu hizmetleri aktif etmek için farklı firmalar ile görüşmüyorsunuz. Her şeyi birkaç tıklama ile aktif ediliyor ve siteniz yayına alabiliyorsunuz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Gökhan Menge

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval