Sosyal medya
Türk Telekom reklamı
Türk Telekom reklamı

Haber

Şarap kadehi ile Super Mario şarkısını çalan adam

Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

31

Youtube’da şarap kadehlerini kullanarak çaldığı tınılarla tanınan kullanıcı Dan Newbie, son videosunda en efsanevi oyunlarından biri olan Super Mario’nun şarkısını çaldı. Sadece 48 şarap kadehi, bir tava ve bir kalem yardımıyla çaldığı şarkıyı gözlerimiz kapalı dinlesek, herhalde bu şekilde çalındığını tahmin etmezdik. Video sizlerle, iyi seyirler.

reklam
MSI reklamı

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy Fold 3 bir önceki nesil ile aynı fiyata sahip olabilir!

Samsung Galaxy Fold 3, ekran altı kamerayla gelebilir!
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Samsung Galaxy Fold 3 ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Firmanın katlanabilir cihazı bir önceki nesil ile aynı fiyata sahip olabilir.


İlginizi çekebilir; MacBook Pro’daki Touch Bar’a Force Touch desteği gelecek!

reklam
MSI reklamı

Samsung Galaxy Fold 3 2000 dolar olabilir!

Katlanabilir akıllı telefonlar ve tabletler artık teknoloji dünyasında alışıla gelmiş bir hal almaya başladı. Samsung Motorola ve Huawei gibi teknoloji devlerinin sıklıkla geliştirdiği cihazlar şimdilik fiyatlarıyla can yakıyor. Rekabette önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni cihazı Galaxy Fold 3 modelini geliştirirken, ortaya atılan iddialar hayranları pek sevindirecek cinsten değil. Yaptığı sızıntılar ile adından sıkça söz ettiren Mauri QHD, Samsung‘un geliştirdiği yeni katlanabilir cihazın fiyatını Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile takipçilerine duyurdu. Ortaya atılan iddiaya göre Galaxy Fold 3, serinin bir önceki modeli ile aynı fiyata sahip olacak.

Samsung Galaxy Fold 3, ekran altı kamerayla gelebilir!

2000 dolarlık fiyat etiketinin beklendiği katlanabilir cihaz, fiyat indirimi konusunda bir hayranlarını bir müddet daha bekletecek gibi gözüküyor. Katlanabilir ekran panellerinin üretim maliyetlerinin hala yüksek seviyede olması bunun arkasındaki en büyük neden olarak gösteriliyor. Öte yandan Samsung‘un da cihazın kullanıcı kitlesini belirlemeye çalışması da bir diğer önemli etmen olarak gözükmekte. Yapı itibariyle herkesin ihtiyaç duyduğu bir seri olmayan Galaxy Fold serisi, daha ne kadar bu fiyat bandında kalacak merak konusu. Rekabetçi olma derdi bulunmayan katlanabilir cihaz ile alakalı önümüzdeki günlerde yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Devamını oku

Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy A32, 5G detayıyla ortaya çıktı!

Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Son yıllarda giriş ve orta seviye akıllı telefon grubunu yeniden yapılandıran Samsung, bu alanda artık daha rekabetçi modeller ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Samsung Galaxy A32, markanın en ucuz 5G telefonu olacak!


İlginizi çekebilir: Fallout 76 oyununa tekerlekli sandalye eklendi!

reklam
MSI reklamı

Samsung Galaxy A32, iddialı özellikleriyle detaylandı!

Teknoloji dünyasının güvenilir casuslarından OnLeaks, Galaxy A32 modelinin bazı görselleri ve teknik detaylarını içeren bir paylaşımda bulundu. SM-A326 model numarasını taşıyan telefon, Samsung’un 5G cihaz grubunun başlangıç modelini oluşturacak. Bunun yanında 2021 Galaxy A serisinin de ilk 5G modellerinden biri olacak.

Samsung Galaxy A32 modelinin sızdırılan tasarım görsellerinde ise çıkıntısız bir arka kamera tasarımı dikkat çekiyor. Alt alta dizilmiş üçlü arka kameranın hemen yanında dördüncü bir kamera sensörü daha yer alıyor. Bunun dışında parmak izi okuyucu alanı, artık alışkın olduğumuz üzere güç tuşuna entegre edilmiş. Damla çentikli ekran yapısı da telefonun tasarım tarafında yer alan diğer bir detay oluyor.

6.5 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip olduğu belirtilen Galaxy A32, gücünü 5G destekli bir Qualcomm işlemciden alacak. 48+8+2+2 megapiksel çözünürlüklü dörtlü arka kamera paketinde ultra geniş açı, makro ve derinlik sensörleri bulunuyor. 5.000 mAh batarya ise markanın son dönemde benimsediği yüksek kapasiteli batarya konseptine uyum sağlıyor. Tanıtım tarihi henüz bilinmeyen Galaxy A32 5G modelinin 250 dolar bandında bir fiyat etiketine sahip olacağı bildiriliyor.

Devamını oku

Apple

Apple, 10 milyon euro para cezasına çarptırıldı!

Apple'a 10 milyon euro
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Apple, İtalyan Antitröst Otoritesi tarafından iPhone’larının suya dayanıklılığını pazarlamak için tüketicileri yanılttığı gerekçesiyle 10 milyon euro (12 milyon dolar) para cezasına çarptırıldı.


İlginizi çekebilir: Shazam ile ücretsiz Apple Music kullanın!

reklam
MSI reklamı

Apple’a 10 milyon euro ceza kesildi

Apple, iPhone 8’den iPhone 11 nesline kadar farklı iPhone modelllerini pazarlarken kullandığı suya karşı dayanıklılık söylemlerinde yeterince açık olmadığı gerekçesiyle suçlandı. Suçlamalar büyük ölçüde Apple’ın cihazlarının suya dayanıklılık özellikleri için yaptığı reklamlarla ilgiliydi.

Apple 10 milyon

Apple, reklamlarında iPhone’larının 1 metreden 4 metreye kadar değişen derinliklerde ve 30 dakikaya kadar suya dayanabileceğini söylüyor. Tam da burada, derinliklerin ve zamanlamanın statik ve saf su ile laboratuar kontrollü testler gibi belirli koşullar altında yapıldığını tüketicilere gerektiği gibi açıklamamakla suçlandı.

Ayrıca, Apple’ın sunduğu sorumluluk reddi beyanıyla ilgili bir sorun daha var. Bilindiği gibi “Apple garantisi” sıvı hasarlarını kapsamıyor. Öne çıkan reklamlarda Apple’ın  suya dayanıklılığı övdüğü de görülüyor. İşte burada yaşanan ikilem sebebiyle İtalya tarafından Apple’a ceza kesildi. Görünüşe göre Apple tarafından belirtilen garantinin geleneksel veya yasal bir garantiye atıfta bulunup bulunmadığı net değil. Apple ayrıca suya dayanıklılık iddialarının koşullarını ve sınırlamalarını uygun şekilde belirtmemekle de suçlandı.

Devamını oku
MSI reklamı

Forumdan Son Mesajlar

HWP COIN’den Haberler

RSS Error: WP HTTP Error: Geçerli bir adres sağlanmadı.