Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Samsung S22 Serisi İçin Birçok Aksesuar Sunacak!

Samsung

Samsung Galaxy S22 ailesinin Şubat ayındaki muhtemel tanıtımına her geçen gün daha da yaklaştıkça, doğal olarak Samsung.com’da yakın zamanda yayınlanan destek sayfaları gibi giderek daha resmi kanallar aracılığıyla tanıtılacak olan cihazları daha fazla görmeye başladık.


Bakmakta fayda var: Türk Telekom Sil Süpür İle 10 GB Hediye


Samsung’un İngiltere sayfasında Galaxy s22 ailesi için çok sayıda resmi aksesuarı listeleyerek kendi sızıntısını yapmış oldu. Bildiğiniz üzere Galaxy  S22 ailesi üç telefondan oluşuyor; Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra (Note). Bu üç telefon içinde 60 adetten fazla farklı renklerde ürünler ve aksesuarlar olduğu listelendi.

Samsung

 

Samsung özeliikle kılıflar konusunda daha önce olduğundan daha çok seçenek sunmayı planlıyor. Galaxy S22 ve S22+ kullanıcıları Şeffaf Kılıflar, Şeffaf Ayaklı Kılıflar, Çerçeve Kılıflar, Deri Kılıflar, Koruyucu Ayaklı Kılıflar, Silikon Kılıflar (kayışlı/kayışsız), Smart Clear View Kılıflar, Smart LED View Kılıflar ve Jel Kılıflar arasından seçim yapabilecek. Galaxy S22 Ultra veya S22 Note sahipleri,  Çerçeve Kapağı serisi dışında neredeyse tüm kılıfları kullanabilecek. Sitede Galaxy S22 serisine özel olarak; Galaxy S22 Ulta için 19 ürün, Galaxy S22 Plus için 23 ürün, baz model olan Galaxy S22 için ise 24 adet resmi ürünün olacağı belirtliyor. 

Samsung

Bunlarla birlikte sadece kılıf tarafında değil, Galaxy S22 Ultra veya Note olarak adlandırılacak modelin Galaxy S21 Ultra modelinde olduğu gibi kalem desteği olacak. Samsung, bunun için debir özelleştirme sunacak. box.co.uk sitesinde  ilanların çoğunda henüz ürünlerin bir resim yok, ancak birkaç istisna bulunuyor. Perakendeci ayrıca S22 aileisinin en büyük modeli Ultra için Yeşil, Koyu Kırmızı, Beyaz ve Siyah olmak üzere toplam dört renkte S-Pen olacağını belirtti.

Samsung Galaxy S22 Serisi Beklenen Özellikleri Neler Olacak?

Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 serisinin, Galaxy S21 serisine çok benzeyen üç modelden oluşması ve çok gelişmiş kameralar, S Pen desteği (Ultra modeli için), 120Hz ekran25W‘a kadar hızlı şarjlı daha büyük bir pil ile gelmesi bekleniyor ve Samsung One UI ile Android 12 ve daha fazlası. Plus ve Ultra modellerinin daha önce söylendiği gibi 200MP ana kameraya sahip olma ihtimali var. Galaxy S22 Ultra‘nın ayrı ayrı yerleştirilmiş arka kamera muhafazaları ve delikli ekran ile Galaxy Note benzeri bir tasarımla gelmesi muhtemel.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval