Sosyal medya

Genel

Realme Watch S Pro tanıtım tarihi belli oldu!

Realme Watch S Pro

Realme Watch S Pro modeli ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıktı. Firma yeni akıllı saatini 23 Aralık tarihinde tanıtmayı planlıyor.


İlginizi çekebilir; Apple Watch, VO2 max ve kardiyo fitness seviyeniz için sizi uyaracak


Realme Watch S Pro 23 Aralık tarihinde tanıtılacak!

Akıllı saat piyasasına yeni katılımcılar gelmeye devam ediyor. Akıllı telefon üreten her firmanın kendi ekosistemini oluşturmak amacıyla çıkarttığı ürünler kullanıcılar tarafından da oldukça beğeniyle karşılanmakta. Bu firmalar arasında yerini alan Realme‘nin, yeni akıllı saati Watch S Pro modelini kullanıcılarının karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Firma tarafından yayınlanan posterler ile bizleri karşılayan akıllı saat, 23 Aralık tarihinde kullanıcılarının karşısına ilk kez çıkacak.

Twitter üzerinden yapılan duyuru ile tanıtım tarihi açıklanan akıllı saat, 1.39 inçlik AMOLED ekrana sahip olacak. Her zaman açık ekran teknolojisinin yer alacağı öğrenilen cihaz, şarj konusunda ise oldukça iddialı. Firma, cihazın iki saatlik şarj ile tam on dört gün kesintisiz çalışabileceğini iddia ediyor. İçerisinde 15 farklı spor modu bulunan akıllı saat, nabız ve kandaki oksijen değerini ölçme gibi önemli sağlık yeniliklerini de bünyesinde bulunduracak. 5 ATM basınca kadar dayanıklılık gösteren akıllı saat tasarımsal anlamda günümüz cihazlarından farklı bir yeniliğe sahip değilmiş gibi gözüküyor. Bakalım firma yeni akıllı saati ile birlikte piyasada önemli bir alternatif oluşturmayı başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Fuat Keleş

Taze mühendis, çizgi roman ve teknoloji sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval