Sosyal medya

Giyilebilir Teknoloji

Razer, RGB yüz maskesi projesi için beta testi kayıtlarına başlayacak.

Razer, bugün yaptığı açıklama ile Project Hazel ismiyle üzerinde bir süredir çalıştığı N95 maske projesinin Beta programını duyurdu. Açıklamada ürünün isminin Razer Zephyr olacağı belirtilirken Beta testine katılabilmek için Razer’ın internet sitesinden kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Razer’dan daha fazla ayrıntılı bilgi paylaşılmadığı için Beta testine katılanların maskelerini ne zaman alacağı veya ürünün resmi olarak ne zaman satışa çıkacağı bilinmiyor. Ancak ürünün bu yılın 4. çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. Razer’ın açıklama ile paylaştığı videoya bakıldığında Beta testine katılacakların farklı maske tasarımlarına sahip olabilecekleri tahmin ediliyor.

Razer Zephyr, Project Hazel ile karşılaştırıldığında biraz daha geniş ve yuvarlak hatlara sahip olduğu dikkat çekiyor ve gösterilen son fotoğraflara göre maskenin alt tarafına da ses geçirgenliği veya fazladan havalandırma amaçlı olduğu tahmin edilen bir ızgara daha eklenmiş. Bu özellikler maskenin önceki tasarımlarında görülmese de maskenin iki tarafındaki RGB aydınlatmaya sahip filtrelerde bir değişiklik yapılmadığı gözlemleniyor.

 

Yapılan değişikliklere dayanarak Zephyr üzerinde hala geliştirme çalışmalarının sürdüğü düşünülüyor. Dolayısıyla son veya sona yakın tasarımlar hakkında daha yakın bir fikir elde edebilmek için maskelerin Beta testi programına katılacakların eline geçmesini beklememiz gerekiyor. Yine de bugün yapılan açıklama ile Zephyr hakkında daha fazla bilgi elde ettik ve çıkışı daha gerçekçi hale geldi. Razer bu ürünü ilk önce CES fuarında gösterdiğinde öncelikle bunun bir konsept tasarım olduğu düşünülmüştü. Ancak Razer zamanla bu projeyi gerçeğe dönüştürmeyi başardı. Ürünün fiyatı, kullanışlılığı ve ne kadar eğlenceli olduğuyla ilgili tüm etkenler bu ürünün başarısını etkileyeceğe benziyor. Sokaklarda Cyberpunk bir gelecekten gelmiş biri gibi görünüyor olmanın vereceği hava da ayrı bir merak konusu.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Umut SEZER

Blok zinciri ve kripto para meraklısı, madencisi ve yatırımcısı. Kripto paralar, oyunlar, teknoloji ve otomotiv gibi alanlarda yazıyorum. Sorularınız ve şikayetleriniz için bana, [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir