Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

PUBG: NEW STATE Dünya Çapında Resmi Olarak Yayınlandı

PUBG

PUBG, serisinin bir sonraki oyunu olan PUBG: NEW STATE‘i piyasaya sürdü. Ekim ayı sonunda gerçekleştirilen son teknik testin ardından bu yeni nesil battle royale deneyimi, 200’den fazla ülkede iOS ve Android üzerinden yayınlandı.


Bakmakta fayda var: OPPO A16 İnceleme | A Serisinin Yeni Üyesi Neler Sunuyor?


PC ve konsollarda 70 milyondan fazla kopya satan PUBG: BATTLEGROUNDS, battle royale video oyununu yaratan aynı şirket PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 17 farklı dilde hazırlanmış, oynaması ücretsiz yeni nesil bir mobil oyun. 2051 yılında geçen NEW STATEPUBG: BATTLEGROUNDS‘da hali hazırda olan battle royale oyun deneyimini iOS ve Android’e taşıyor ve bu onu bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri haline getiriyor.

PUBG: NEW STATE’in Kıdemli Baş Yapımcısı Minkyu Park “PUBG: NEW STATE, PUBG Studios’taki ekibin gönülden severek yaptıkları bir oyun oldu, olmaya devam edecek ve duyurumuzdan bu yana sürekli olarak oyuna olan coşkusunu ve desteğini gösteren tüm hayranlarımıza minnettarız,” dedi ve “Daha önce sadece PC ve konsollarda görülmüş yeni nesil battle royale oyun deneyimini mobil cihazlarda sunarak, oyuncularımızın yüksek beklentilerini karşılayacağımızdan eminiz ve bunun önümüzdeki yıllarda da en iyi mobil oyun deneyimi olmasını sağlama konusunda kararlıyız.” diyerek sözlerini tamamladı.

pubg

PUBG: NEW STATE, silah özelleştirmesini, drone mağazasını ve oyuncu yetiştirme sistemini içeren ancak bunlarla da sınırlı olmayan orijinal oyun özellikleriyle battle royale türünü daha ileriye taşımayı hedefliyor.  NEW STATE’in erişilebilir olmasıyla, oyunda Battle Royale (gelecekte geçen Troi ve Erangel’de mevcuttur), 4v4 Ölüm Maçı ve oyuncuların bir maça girmeden önce becerilerini geliştirebilecekleri Eğitim Alanı dahil olmak üzere üç farklı oyun modu bulunuyor.

 NEW STATE, oyuncuların oyunu oynarken çeşitli oyun içi ödüllerin kilidini açmasına fırsat tanıyan aylık Survivor Pass’ler sunuyor. Oyunda ayrıca oyuncuların diğer rakiplerine karşı rekabet etmelerine, “rütbelerini” artırmalarına ve üst düzey oyun içi ödüller kazanmalarına fırsat veren Dereceli Sezonlar da olacak. Dereceli Sezonların her biri iki ay boyunca devam edecek.

pubg

KRAFTON, NEW STATE‘in çıkışını kutlamak için küresel bir “Arkadaşlarla Oyna” kampanyasına ev sahipliği yapıyor. 15 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında her gün oyuna giriş yapan ve “Arkadaşlarla Oyna” etkinliğine katılan oyuncular, #NewStateStyle oyun içi ifadesini ve oyuncuların oyun içi mağazadan eşya takası yapmak için kullanabilecekleri bir Tavuk Madalyası kazanma şansına sahip olacaklar.

Çıkışından önce 55 milyon ön kayıt sayısını aşmış olan  NEW STATE hakkında daha detaylı bilgi için buradaki adresini ziyaret edebilirsiniz

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval