Sosyal medya

Oyun

PUBG Mobile Lite oynadık! | 1000 TL’lik telefon ile PUBG keyfi

PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite bugün itibariyle kullanıma açıldı. Biz de bu videomuzda 1000 TL civarı fiyata sahip olan Redmi 7A modeli ile PUBG Mobile’ın Liye sürümünü oynayıp birinci olduk!


İlginizi çekebilir; PUBG Mobile Lite artık indirilebilir!

reklam

PUBG Mobile Lite oynadık! | 1000 TL’lik telefon ile PUBG keyfi

PUBG’nin Android telefonlara özel Mobile Lite sonunda kullanıma açıldı. Giriş ya da alt seviye olarak nitelendirdiğimiz 2 GB RAM ve altı belleğe ve düşük işlemcilere sahip telefonlarda rahatlıkla oynanabilmesi adına geliştirilen oyunu Redmi 7A ile oynadık. Birinci olduğumuz oyunda oyunun detayları ve normal PUBG Mobil versiyonu ile farklarına göz atıyoruz.

60 kişilik özel Erangel haritasında ortalama 10 dk sürede oynanabilen PUBG Mobile Lite hedef yardımı gibi detaylar ile oyun deneyimini de kolaylaştırıyor. Detayları videomuzda görebilirsiniz.

İyi seyirler…

PUBG Mobile Lite İndir; https://hwp.to/PUBGMobileLite

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun

Karantina günlerinde bedava Call of Duty: Warzone oynadık! #EvdeKal

Karantina günlerinde bedava Call of Duty: Warzone oynadık! #EvdeKal

Call of Duty: Warzone tam da karantina günleri için en ideal oyunların başında geliyor.


İlginizi çekebilir; Call of Duty: Modern Warfare İnceleme

reklam

Call of Duty: Modern Warfare oyununun üzerine kurulan bedava bir oyun stilindeki Warzone, PUBG, Fortnite, Apex Legends gibi battle royale türlerinin bir karması olarak geliyor. Biz de bu videomuzda oyunda bir el maça girerek oyunun detaylarını aktardık. Oyunu Balttle.net üzerinden ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 85 GB dosya boyutu gereksinimi olduğunu da belirtelim.

İyi seyirler…

Devamını oku

Oyun

HWP ekibinden dizi, film, belgesel ve oyun önerileri #EvdeKalTürkiye

HWP ekibinden dizi, film, belgesel ve oyun önerileri #EvdeKalTürkiye

HWP ekibi olarak şu sıkıntılı koronavirüs nedeniyle evde kalmamız gereken dönemler için dizi, film, belgesel ve oyun önerileri sunduk.


İlginizi çekebilir; Call of Duty: Warzone sadece 4 günde 15 milyon oyuncuya ulaştı!

reklam

Toplamda 9 dizi, 3 belgesel, 7 film serisi, 3 PC ve 3 mobil oyun önerdiğimiz listemize gelin beraber göz atalım. Bu süreçte zorunda olmadıkça lütfen evden çıkmayın. Ayrıca sizler de kendi önerilerinizi yorumlar bölümünden aktarmayı unutmayın.

İyi seyirler….

Devamını oku

Nasıl Yapılır

Telefonda ETS 2 oynamak! | ADSL ve Fiberde GeForce Now testi!

Telefonda ETS 2 oynamak! | GeForce Now'ı ADSL ve Fiberde denedik!

Nvidia tarafından geliştirilen bulut oyun platformu GeForce Now teknolojisi fiber ve ADSL alt yapılarında PC, mobil ve laptop üzerinden denedik.


İlginizi çekebilir; Nvidia GeForceNow servisi kullanıma açıldı!

reklam

Nvidia GeForce Now, daha önce Google Stadia, PS Now ve Microsoft’un X Cloud sistemine benzer bir şekilde kendi sunucuları üzerinden oyun oynamaya yarayan bulut oyunculuğunun önemli markalarından biri haline geldi.

Sistem özellikleriniz güncel ve yüksek sistem gerektiren oyunlara yeterli olmasa bile rahatlıkla internet üzerinden düşük sayılabilecek gecikme ile oyun keyfinizi yaşayabiliyorsunuz.

Peki bu sistem farklı cihazlarda ve internet koşullarında geçerli mi? Bu videomuzda Aydoğan’ın sistemi ile ve fiber bağlantı, mobil veri ve Samsung Galaxy S10+ ve aynı zamanda ADSL ve ucuz bir laptop modeli ile test ediyoruz.

Mobil tarafta kullandığımız Razer Junglecat ise tam manasıyla akıllı telefonunuzu Nintendo Switch’e dönüştüren bir yapısıyla göz dolduruyor.

Devamını oku