Sosyal medya

Video

POCO X3 Pro vs Redmi Note 10 Pro vs Mi 11 Lite | Amansız Münazara #1

Bu videomuzda yeni bir konsept deneyerek; bir tartışma ortamında Redmi Note 10 Pro, Poco X3 Pro ve Mi 11 Lite’ı editörlerimiz sizler için kıyasladı. Herkesin favori telefonunu savunduğu bu formatta, bakalım kim elindeki telefonu diğerlerine karşı daha iyi savundu.


İlginizi çekebilir: Xiaomi yeni bir ürününü daha tanıtıyor!


Yeni konsept: “Amansız Münazara”

Konseptimiz şu şekilde:

Aydoğan Aykanat’ın moderatörlüğünde Eray (namı diğer Poco Reis) Poco X3 Pro’yu, Eren İmdat Redmi Note 10 Pro’yu ve Dilşah İlan Mi 11 Lite’ı savundu. Her editörün elindeki cihazı savunmak için 3 dakika konuşma hakkı var. Savunmalar bittikten sonra, her editöre kendilerine karşı yöneltilen argümanlara cevap vermek için 1 dakikalık süre tanındı. Böylelikle Eray, Eren ve Dilşah ellerindeki cevap hakkıyla diğer editörlere cevap verme hakkına sahip.

Kazananı ise, yorumlarınızla sizin belirleme şansınız var. Kim elindeki telefon modelini daha iyi savunduysa, onun için yorumlar kısmında destekte bulunabilirsiniz ve bir sonraki münazaranın konusu olacak cihazları siz seçebilirsiniz. Bir sonraki münazaramıza kadar kendinize iyi bakın.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir