Sosyal medya

Pil Testi

Pil Düellosu: ASUS Zenfone 5 vs P20 Lite

Pil Düellosu: ASUS Zenfone 5 vs P20 Lite

Pil Düellosu: ASUS Zenfone 5 vs P20 Lite videomuzda, yeni pil testi serimizin ilk kıyaslaması ile karşınızdayız. Serimizin ilk videosunda Zenfone 5 ve P20 Lite modellerinin pil performansını karşılaştırdık.

Bu seride ne yapıyoruz?

Pil Düellosu serimizde her iki telefonla da 1 saat kesintisiz video izliyoruz, 1 saat müzik dinleyeceğiz, 30 dakika boyunca video çekeceğiz ve son olarak Mert her iki modelle de 30 dakika boyunca PUGB oynayacak. Tüm bu işlemler arasında cihazların % kaç pil kaybettiğini görebileceksiniz.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Pil Testi videolarımız yeni telefonlar ile tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de Oppo‘nun Reno 3 koleksiyonundan orta seviye akıllı telefonu Oppo Reno 3 konuğumuz.

Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı? Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve kıyaslama yapabileceğiniz tüm sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

Devamını oku

Pil Testi

19 saat ekran süresi verdi! Huawei P40 Lite Pil Testi

Yazan:

Huawei P40 Lite

Pil Testi videolarımız hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Huawei’nin yeni orta düzey akıllı telefonu Huawei P40 Lite konuğumuz. Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı?

Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

Devamını oku

Pil Testi

PİL DÜELLOSU: Huawei Nova 5T vs. Xiaomi Mi 9T vs. Huawei P40 Lite

PİL DÜELLOSU: Huawei Nova 5T vs. Xiaomi Mi 9T vs. Huawei P40 Lite

Pil Düellosu serimizin yeni karşılaştırması Huawei Nova 5T, Xiaomi Mi 9T ve Huawei P40 Lite arasında gerçekleşiyor. Bakalım pil performansı konusunda bu üç telefondan hangisi daha başarılı sonuçlar veriyor?

Devamını oku