Sosyal medya

Basın Bülteni

Oyunda ve içerik oluşturmada üstün performans Zephyrus M16 GU603

Asus-ROG-Zephyrus-M16-04
Asus’un, Intel tarafında en son çıkan Tiger Lake-H işlemcilerle donattığı oyun bilgisayarı Zephyrus M16 GU603; yüksek performans için gerekli olan hızı ve gücü sunarken; aynı zamanda kolay taşınabilirliğe sahip. 165Hz tazeleme hızı ve 3ms tepki süresiyle mümkün olan en akıcı oyun deneyimini sunmayı amaçlayan M16, profesyonel düzeydeki renk doğruluğu, genişletilmiş en boy oranıyla sadece oyuncuların değil içerik üreticilerinin de kullanabileceği bir dizüstü haline gelmiş durumda.


ROG’nin amiral gemilerinden Zephyrus M16 GU603

Asus’un en çok önem verdiği dizüstü oyun bilgisayarlarından oluşan ROG (Republic of Gamers) serisinin en yeni üyelerinden ROG Zephyrus M16; dünyanın ilk, dört tarafı da ultra ince çerçevelerle kaplı, %94’lük bir ekran-gövde oranına sahip oyun bilgisayarı olarak kabul ediliyor. Zephyrus M16; 16 inçlik 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekranı, yüksek yenileme hızı, çok kısa tepki süresi, Adaptive Sync, Pantone sertifikası ve Dolby Vision gibi özellikleriyle oyun tutkunlarının yanı sıra içerik üreticilerinin de vazgeçilmezi olmaya aday.
Asus-ROG-Zephyrus-M16-10
Şıklığı ve hafifliği bir arada sunmayı amaçlayan cihaz, 16 inç’lik ekranı ve 1.9 kg’lık ağırlığıyla her yere rahat bir şekilde taşıma imkanı sunuyor. Zephyrus M16, aynı zamanda ergolift ekran menteşesi sayesinde 180 dereceye kadar katlanabiliyor. 6 Dolby Atmos hoparlörü ve 3D mikrofon dizisi ses deneyimini iyileştirirken; AI gürültü engelleme teknolojisi, gürültülü ortamlarda ses kalitesini artırıyor ve daha net iletişimi mümkün kılıyor. Dolby Vision HDR’nin sunduğu görüntülerse oyuncular ve içerik üreticilerine gerçekçi bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor
Zephyrus M16, birçok porta sahip. Biri Thunderbolt 4’ü destekleyen iki USB-C bağlantı noktası sunuyor. Diğer bağlantı seçenekleri arasında; MicroSD (312MB/s), Kensington Lock Power, HDMI 2.0b, RJ45 ve 3.5mm Audio Jack bulunuyor. MicroSD yuvası ise içerik oluşturucularının her yerde kolaylıkla videolarını düzenlemelerine ve işlemelerine imkan sunuyor.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir