Sosyal medya

Genel

OPPO, Enco Buds Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

oppo

OPPO, yüksek kalitede ve netliğinde ses performansı sunan en yeni kablosuz kulaklık modeli Enco ailesinin yeni üyesi Enco Buds‘ı tanıttı. Sadece kullanımı kolay olan bir kulaklıkla yetinmeyip daha farklı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız, Oyun Modu işlevini kullanan bir oyuncuysanız ya da OPPO’nun yapay zeka tabanlı gürültü azaltma teknolojisini ve pil ömrünü önemsiyorsanız, OPPO Enco Buds tüm bu taleplere yanıt veriyor.


Bakmakta fayda var: Samsung Sistem Uygulamalarında Bulunan Reklamları Kaldırıyor


Berrak, net ve dengeli ses

oppo

Kablosuz kulaklıklar, kablosuz müzik dinlemenin ve oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlıyor. OPPO’nun en yeni kablosuz kulaklığı OPPO Enco Buds, şarj kutusunu açtığınızda telefonunuzla hızlı bağlantı kurulmasını destekliyor. OPPO Enco Buds, çift kulakta düşük gecikmeli Bluetooth iletimini destekleyen, hızlı ve kesintisiz bağlantılar sağlamak için parazit oluşumu ve bağlantı kesilmesi sorunlarını çözen Bluetooth 5.2 yonga setini kullanıyor. Böylelikle gecikmesiz sesin keyfini rahatça çıkarabiliyorsunuz.

OPPO Enco Buds kablosuz kulaklık modeli, oyuncuların da yönelik olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunlardaki gecikmeyi etkili bir şekilde azaltabilen ve görsel-işitsel senkronizasyonu iyileştirebilen düşük 80 ms gecikmeli Oyun Modu’nu etkinleştirmek için kulaklıklara üç kez dokunmak yeterli. En iyi performansı alabilmek için kulaklıkların güvenli ve rahat bir şekilde kulaklara oturması gerekiyor. OPPO Enco Buds, farklı kulak boyutları için ergonomik olarak tasarlanmış 3 farklı kulaklık ucuyla geliyor.

OPPO Enco Buds ile yapay zeka tabanlı gürültü azaltma

oppo

OPPO Enco Buds, derin baslar veren 8 mm dinamik sürücünün yanı sıra net ayrıntılar ve daha yüksek ses kalitesi sunan AAC ses kodlama standardını kullanıyor. Sesleri net bir şekilde duyabilmenizi sağlamak için OPPO Enco Buds, çağrı esnasında kullanılabilen yapay zeka tabanlı gürültü azaltma özelliğine sahip. Bu özellik ortam sesleri ile insan sesleri arasında ayrım yapabiliyor, gürültüyü  azaltırken dışarıdan gelen önemli konuşmaların duyulmasına imkan tanıyor. Gürültülü bir yolculukta bile, konuştuğunuz kişinin sesini rahat bir şekilde duyarak sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Toza ve suya dayanıklılık açısından IP54 sertifikasına sahip olan OPPO Enco Buds, spor salonundayken, işe gidip gelirken kısacası yaşamınızın her anında size eşlik ediyor. Akıllı kulaklık tam şarjla 6 saate kadar ve şarj kutusuyla kullanıldığında 24 saate kadar dinleme imkanı sunuyor. Yani sabah evden çıkmaya hazırlanırken 15 dakika şarj edip işe gidene kadar müziğin keyfini bir saat boyunca çıkarabilirsiniz.

Beyaz renge sahip kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Buds’ın Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı ise 369 TL olarak belirlenmiş.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval