Sosyal medya

İnceleme

Onlarda 49$ bizde 420 TL: Steelseries Arctis 1 inceleme

Steelseries Arctis 1 inceleme

Steelseries Arctis 1 inceleme videomuzda, şirketin en yeni oyuncu kulaklığına yakından bakıyoruz. Bakalım ürün neler sunuyor?

İlginizi çekebilir: Steelseries Rival 600 inceleme

Steelseries Arctis 1 inceleme

Öncelikle ürünün Hepsiburada aracılığı ile satıldığını ve bazı oyun hediye kodlarla birlikte geldiğini belirtelim. Bu hediyeler şu şekilde:

PUBG Mobile 100 TL
Lords Mobile 100 TL
MIA Online 50 TL
Wolf Team 20 TL

Ürünün tasarımından başlayacak olursak gerçekten hafif ve rahat bir kulaklıkla karşı karşıyayız. Şirketin Airweave ismini verdiği kumaş hava yastıkları, kulakların hava alması ve çok terlememesi adına başarılı olmuş. Kulaklığın üzerinde mikrofonu açıp kapatmak için bir anahtar, bir de ses seviyesi için tekerlek yer alıyor.

Ses performansından söz edecek olursak öncelikle teknik özellikler şu şekilde sıralanıyor:

– 20-20000 Hz frekans aralığı
– 100 db kulaklık hassasiyeti
– 32 Ohm empedans
– Windows Sonic desteği

Ses kalitesini yorumlayacak olursak genel olarak oldukça dengeli bir kulaklık Steelseries Arctis 1 modeli. Her ne kadar bir oyuncu kulaklığı olsa da müzik için de kullanılacağı için genel ses kalitesinin bu segment için başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Sadece maksimum ses seviyesinin bazı insanlar için yetersiz kalabileceğini düşünüyoruz. Ayrıca “extra bass” özellikli kulaklıklara alışkınsanız, bu kulaklığın bass şiddeti de size yetersiz gelebilir.

Steelseries Artcis 1 inceleme esnasında en çok beğendiğimiz konulardan biri mikrofon kalitesi oldu. Çıkarılabilir bir formda gelen ClearCast mikrofon, oyun oynarken arkadaşlarıyla konuşmak isteyen insanlar için oldukça temiz bir ses sunuyor.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Parti hoparlörü! | LG XBOOM OL100 ses sistemi incelemesi

Parti hoparlörü! | LG XBOOM OL100 ses sistemi incelemesi

LG Xboom OL100 incelemesi ile karşınızdayız. 2200 W RMS değerine sahip efsane parti hoparlörü diyebileceğimiz cihaz, üzerinde turntable ve diğer işlevleri ile birlikte geliyor.


İlginizi çekebilir; LG OLED TV serisi G-Sync desteğiyle geliyor!


Yüksek Çözünürlüklü ses markası Meridian’ın “Bass and Space” teknolojisine sahip olan LG XBoom OL100 tam bir parti canavarı olarak karşımızda. 2000-Watt RMS değeriyle gelen OL100 üzerindeki fakrlı aydınlatma efektleriyle de partinize renk katabilir durumda.

Karaoke, parti hızlandırıcı, jog wheel ile scratch desteği gibi farklı özellikleri bulunan LG XBoom OL100’ün detayları videomuzda!

Devamını oku

Dizüstü Bilgisayar

GTX 1650 ile oyun keyfi! | Casper Excalibur G770 incelemesi

GTX 1650 ile oyun keyfi! | Casper Excalibur G770 incelemesi

Casper Excalibur G770 incelemesi ile karşınızdayız. Casper’ın oyuncu ürünleri olan Excalibur’un fiyat performans odaklı modeli G770 ile beraberiz.


İlginizi çekebilir; Casper Nirvana C400 incelemesi | 2.500 TL altı yerli laptop!


Casper’ın internet sitesinden konfigüre edebileceğiniz ve birçok donanım bileşenlerini kendi isteğinize ve bütçenize göre düzenleyebileceğiniz Excalibur G770 modelinde bizim incelediğimiz versiyonun detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

İyi seyirler…

Casper Excalibur G770 (G770.9750-DHH0A)

  • 15,6 inç FHD 60 Hz IPS
  • Intel Core i7 9750H
  • Nvidia GeForce GTX 1650
  • 32 GB DDR4 RAM
  • 512 GB M2 SSD + 512 GB SSD depolama
Devamını oku

İnceleme

SIM kart ile çalışan router! TP-Link Archer MR600

SIM kart ile çalışan router! TP-Link Archer MR600

TP-Link Archer MR600 modeli, SIM kart üzerinden 4G+ Cat 6 internet paylaşabilen bir router olarak inceleme konuğumuz oldu.


İlginizi çekebilir; TP-Link UP540 inceleme: 5 yuvalı 40W USB şarj istasyonu


TP-Link Archer MR600 300 Mbps’ye kadar hızlı bağlantı desteği sunmasıyla dikkat çekiyor. İnternet bağlantısı açık olan herhangi bir Micro ve Nano SIM ile çalışabilen yapıdaki cihaz, tak çalıştır ile hiçbir kuruluma gerek kalmadan hızlı bağlantı sunuyor.

Sadece Archer MR600’ü elektriğe bağlamanız ile kolayca aktif olan ürün, üzerindeki 4 gigabit seviyedeki LAN portuyla kablolu internet paylaşımına da olanak tanıyor. Aynı anda 64 cihaza kadar erişim desteği sunan MR600, 4.5G internet bağlantısını da destekliyor.

TP-Link Tether uygulaması üzerinden kolayca yönetebileceğiniz Archer MR600 2.4 GHz üzerinde 300 Mbps, 5 GHz bandı üzerinden ise 867 Mbps hızlarına çıkabilme yeteneğine sahip.

Detayları videomuzda görebilirsiniz.

Devamını oku