Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

OnePlus 10 Pro Lansman Tarihi ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

OnePlus 10’un tasarımı ve özellikleriyle ilgili çeşitli söylentilere ek olarak, telefonun Ocak 2022‘nin başına ayarlanan lansman zaman çizelgesi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. En son bilgiler kesin lansman tarihi ve hatta OnePlus 10 Pro‘nun tasarımı hakkında ipucu veriyor.


İlginizi Çekebilir; BlackBerry OS’li Telefonlar İçin Yolun Sonu Göründü!


OnePlus 10 Pro Lansman Tarihi ve Tasarımı Açıklandı

OnePlus 10 Pro’nun iddia edilen teaser videosu Weibo‘da sızdırıldı ve tasarımını ve en önemlisi, büyük olasılıkla 11 Ocak olarak belirlenen lansman tarihini gösteriyor.

Tasarıma gelince, video, büyük bir arka kamera tümseği ve kavisli bir delikli ekran içeren daha önce sızdırılmış 10 Pro tasarımını gösteriyor. Bu, OnePlus amiral gemilerinde daha önce gördüğümüzün aksine yeni bir tasarım yapacak.

Ayrıca, OnePlus 10 Pro‘nun önce Çin’de  Çin saatiyle 14:00’de (11:30 AM IST) piyasaya sürülmesi ve ardından muhtemelen Mart veya Nisan aylarında küresel bir lansman yapacak.

Teknik özelliklerden bahsetmişken, OnePlus 10 Pro‘nun Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından desteklendiği onaylandı ve söylentiler üç arka kameraya işaret ediyor. 48MP ana kamera, 50MP ultra geniş lens ve 3,3x‘e kadar yakınlaştırma gücüne sahip 8MP telefoto lens içerebilir, ayrıca 32MP ön kamera dahil olacak. 80W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ünitesi de bekleniyor.

Yakın zamanda TENNA sertifikasını geçen OnePlus 10‘un da Pro varyantının yanında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak cihaz hakkında fazla bir bilgi yok. Yinelemek gerekirse, gerçek anlaşmanın ne olduğunu bilmek için hala OnePlus’tan resmi açıklamasını bekleyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Serhat SARIMLI

Bilim, teknoloji, yazılım alanlarına ilgi duyan, okuyuculara faydalı içerikler oluşturuyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval