Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Nokia Lumia 929 sızdırıldı

Nokia’nın akıllı telefon pazarındaki atılımlarının ardı arkası kesilmiyor. En son Lumia 1520 ve Lumia 1320 modellerini tanıtarak büyük ses getiren Nokia, bir kez daha sessizliğini bozacak gibi görünüyor. İnternet aleminin ünlü sızıntı kaynağı @evleaks hesabı, Nokia Lumia 929’u kristal netliğinde bir görselle -Kristal netliğinde dediğimiz aşağıdaki değil, yukarıdaki görsel oluyor 🙂 – ortaya çıkardı.

lumia-929

İddialara göre Aralık ayının ortasında tanıtılacak olan Nokia Lumia 929’un en dikkat çekici özellikleri 5 inç full HD ekranı ve 2510mAh’lik güçlü pili olacak. Telefonda ayrıca 2GB RAM, 32GB dahili depolama alanı ve Snapdragon 800 işlemci bulunacağı iddialar arasında.

20MP PureView kamera!

Fotoğraftan gördüğümüz kadarıyla Lumia 929’un üzerinde 20MP PureView kamera, çift LED flaş ve aluminyum çerçeve bulunuyor. Ayrıca bu telefonun Windows Phone 8.1 işletim sistemiyle çalışacağını da tahminlerimiz arasına sokmamızda fayda var. Lumia 929 hakkında daha  fazla bilgi için Nokia’nın resmi açıklamasını beklememiz gerekiyor.

Koreli LG G2 kullanıcıları Android 4.4 KitKat’a kavuştu

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir