Sosyal medya

Aksesuar

Nokia E3500 tam kablosuz kulaklıkları resmi olarak tanıtıldı!

Nokia E3500

Bugün, Nokia‘nın uzun zamandır tanıtmasını beklediğimiz tam kablosuz kulaklıkları Nokia E3500 resmi olarak kullanıcılara tanıtıldı. Cihaz, gün içinde 329 Yuan(48$) fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Yeni kablosuz kulaklık şirketin duyurduğu üzere yüksek kalitede çağrı gerçekleştirme amacıyla üretildi. Kulaklığın 10 mm sürücüleri, gerçekten iyi bir bas kalitesine sahip olacak. Cihaz, mavi, siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile geliyor.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Tab Active 3, Exynos 9810 ile geliyor!

reklam
Aorus reklamı

Nokia E3500 hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Nokia 3500, çift mikrofon ve Qualcomm cVc teknolojisine sahip olacak. Bu teknoloji ile birlikte çevresel gürültü en aza indirilecek ve arama kalitesine artış görülecek. Cihazın ortam modu ile birlikte çevredeki seslerin net duyulması sağlanacak. Olası bir trafiğe çıkma veya dışarıdaki sesi duymaya ihtiyaç olduğunda bu mod devreye sokulabilecek. 10 mm’lik dinamik sürücüler ile birlikte tam kablosuz kulaklığın bas sesi oldukça kaliteli bir şekilde kulağa verilecek. Kompozit diyafram ile birlikte orta ve yüksek frekans sesler kayıpsız ve doğal bir şekilde duyulacak.

Nokia E3500

Adventure İstanbul

Nokia E3500, Qualcomm aptX ses kodu çözme teknolojisine de sahip olacak. Qualcomm aptX, düşük gecikme ve ses kalitesini dengeleyen bir sistemdir. Bu teknoloji sayesinde müzik ve video oynatırken daha düşük gecikme ve ses kalitesinde daha az kayıp yaşanıyor. Bunlar haricinde cihazın sesli asistan desteği de bulunuyor. Nokia‘nın yeni kablosuz kulaklığı, tek şarj ile 7 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca şarj kutusuyla kulaklık 3 kere tam şarj olabiliyor. Kulaklığın IPX5 sertifikası bulunduğu için yağmur ve tere karşı da dayanıklı bir yapısı bulunuyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aksesuar

watchOS 7.3 güncellemesi çıktı! Yeni kadran eklendi

watchos 7.3

Apple bugün, watchOS 7 işletim sisteminin Eylül ayında yayınlanan üçüncü büyük güncellemesi olan watchOS 7.3 güncellemesini yayınladı.


İlginizi çekebilir: iOS 14.4 yayınlandı, işte tüm yenilikler!

reklam
Aorus reklamı

watchOS 7.3 yenilikleri neler?

watchOS 7.3, Apple Fitness+ aboneleri için “Yürüme Zamanı” özelliği ekliyor. Bu özellik, Antreman uygulamasında yürüyüş yapan kullanıcılar için antreman sırasında ilham verici verici hikayeler dinleyebilecekleri bir ses deneyimi ekliyor. Yürüme Zamanı, müzik sanatçıları, sporcular ve diğer etkili kişilerden Apple Watch sahiplerinin ve Apple Fitness+ abonelerinin yürürken dinleyebileceği hikayeler sunuyor.

WatchOS 7.3 güncellemesiyle EKG işlevselliği Japonya, Mayotte, Filipinler ve Tayland’a genişlerken; Japonya, Mayotte, Filipinler, Tayvan ve Tayland’a düzensiz kalp ritmi bildirimleri de geliyor.

Adventure İstanbul

Güncelleme, gün boyunca hareketle değişen şekillere sahip Pan-Afrika bayrağının (siyah, kırmızı ve yeşil) renklerinden ilham alan yeni bir Unity Kadran ekliyor. Ayrıca tercihlerde siyah, kırmızı, yeşil ve sarı renk seçeneklerinin yanı sıra siyah/gri renk seçeneği de bulunuyor.

apple watch unity face


İşinize yarayabilecek indirimli ve kullanışlı ürünleri sizin için HepsiBurada üzerinden listeledik.


watchOS 7.3 yeni özellikler, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir:

  • Pan Afrika bayrağından esinlenilmiş ve şekiller siz hareket ettikçe değişerek yalnızca size özel bir kadran oluşturan Birlik saat kadranı
  • Antrenman uygulaması ile siz yürürken misafirlerin ilham verici hikâyelerini paylaştıkları bir sesli deneyim olan Apple Fitness+ üyeleri için Yürüme Zamanı
  • Japonya’da, Mayotte’de, Filipinler’de ve Tayland’da Apple Watch Series 4’te veya daha yenisinde EKG uygulaması
  • Japonya’da, Mayotte’de, Filipinler’de ve Tayland’da Düzensiz Kalp Ritim Bildirimleri
  • Büyütme etkinleştirildiğinde Denetim Merkezi’nin ve Bildirim Merkezi’nin yanıt vermeyen bir duruma gelmesine neden olabilen bir sorunu düzeltir

 

Devamını oku

Aksesuar

Logitech Video Konferans Sistemleri! Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate.

Yazan:

Logitech, Microsoft Teams ve Zoom gibi günümüzün  video konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni nesil ürünleri ve PC tabanlı çözüm portföyüyle video konferans sistemlerinde çıtayı yükseltmeyi hedefliyor. Farklı ölçeklerdeki toplantı odaları için tasarladığı Logitech Rally Bar, Logitech Rally Bar Mini ve Logitech RoomMate modellerine yakından bakalım.


İlginizi Çekebilir; Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı | Türkiye’de satışa çıktı!

reklam
Aorus reklamı

 

Adventure İstanbul

Yeni Nesil Ürün Potföyü!

Logitech’in yeni nesil ürün portföyü, esnek toplantı odası çözümleri için yeni bir örnek oluşturuyor. Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış yeni Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Mini,  toplantıları dönüştürüyor. Büyük toplantı odalarını tamamlayan yeni Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC veya Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus gibi kameralarında video konferans sistemini çalıştırmalarına olanak tanıyan özelliğiyle öne çıkıyor.

Logitech Nasıl Değerlendirdi?

Yeni nesil video konferans çözümleriyle ilgili konuşan Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “ İş dünyasında hız ve verimliliği artıran video konferans sistemleri artık günümüzde iş yapış şekillerini değiştirmenin yanı sıra çalışan mutluluğunu ve motivasyonunu da pozitif yönde etkiliyor. Logitech’in amacı da dünya genelinde değişen bu iş kültürüne, her ölçekten kuruma, üstün teknolojisiyle kullanımı kolay, verimliliği artıran, düşük maliyetli ürünlerle katkı sunmak. Yeni nesil video konferans ürün portföyümüzle de bu alandaki başarımızı daha da ileri taşıyacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Mini’nin özelliklerine bakıyoruz;

  • 4K’ya kadar çözünürlüğe sahip mercekler: Pürüzsüz motorlu yatay ve dikey kaydırma ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısına sahiptir.
  • Yüksek Ses kalitesi: Her iki video konferans çözümünde, ultra düşük distorsiyonlu hoparlörlere iletilen kristal netliğinde sesle, odanın her noktasına aynı kalitede ses aktarımı odayı dolduran ses sağlar. Uyarlanabilir bir hüzmeleme mikrofon dizisi, her koltuktaki sesleri konuşma netliğiyle alır, aktif konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak dengeler, istenmeyen gürültüyü de bastırır. Ayrıca, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa veya masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir.
  • Tasarımına Bakış: Rally Bar ve Rally Bar Mini, zarif, minimalist bir görünüm için şık, yuvarlak kenarlara sahiptir. Hoparlörlerde geri dönüştürülmüş polyester kumaş içeren her iki cihaz, modern toplantı odalarının estetiğini tamamlamak için grafit veya beyaz renk versiyonlarıyla tasarlanmıştır.
  • Yerleşik yapay zekâ ile süper akıllı: Her iki video konferans sistemi de Logitech RightSense teknolojisi ve bilgisayarla görmeye ayrılmış ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile donatılmıştır. Kamera insan figürlerini gerçek zamanlı algılar ve Logitech RightSight sayesinde otomatik çerçeveleme ve kamera kontrolünün hassasiyetini artırır.
  • Kurulumu, yönetimi ve izlemesi son derece kolay: Rally Bar ve Rally Bar Mini, çok yönlü, hepsi bir arada tasarımın ötesinde düşük karbon ayakizli, basit ve güvenli kurulum sağlayan olağanüstü kablo yönetimi ve esnek montaj seçeneklerine sahiptir. Logitech Sync veya tercih ettiğiniz cihaz yönetimi panosunu kullanarak video barları tek bir platformdan kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, özellikle toplantı odası kapasitesi önemli olan karma ofislerde, kişi sayısı gibi ölçümlerle konferans odalarınızın nasıl kullanıldığına dair iç görüler edinebilirsiniz.

 

Devamını oku

Aksesuar

Logitech, G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı | Türkiye’de satışa çıktı!

Yazan:

Oyun teknoloji ve ekipmanları üreticisi Logitech G, performansıyla öne çıkan yeni G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığını Türkiye’de satışa çıkardığını duyurdu. Oyun severlerin dikkatini çekecek oyuncu kulaklığı, konfor ve dayanıklılığı yüksek performanslı işitme ve konuşma teknolojileriyle bir araya getirdiğini belirtiyor. Logitech G733 için çok heyecanlı olduklarını vurgularken  Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor. Farklı renk opsiyonları ile oyuncuların tarzlarını oyuna yansıtmasına imkân tanıyor.” diye konuştu.


İlginizi Çekebilir; Logitech MK850 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti Yeniden Satışta!

reklam
Aorus reklamı

20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı sunuyor.

Adventure İstanbul

Logitech G’nin farklı renk alternatifleri sunan G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, kullandığı ekipmanlarla performansı ve rahatlığı artırmak isteyen oyuncuların dikkatini çekecektir. 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı olan ürünün BLUE VO!CE teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofonu ve 29 saatlik pil ömrü mevcut. Yeni oyuncu kulaklıkları, daha güçlü, net ve temiz bir ses için PRO-G sürücüye ve oyun deneyimini profesyonelleştiren DTS 2.0 yeni nesil surround ses sistemine de sahip.

Özelliklerine Bakış;

278 gram ağırlığındaki Logitech G733, beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçeneklerini sunuyor. Ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile birlikte geliyor.

Devamını oku

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

HWP COIN’den Haberler